Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kinek van igaza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza? (19F-19L)

Figyelt kérdés

Azért itt kérdezem meg mert ti részre hajlás nélkül tudtok válaszolni...

19 éves fiú vagyok és 3 hete kezdődött el az alapozás azóta heti 4 edzés és a héten már 3 edzés 2 meccs...pontosan ezért tegnap bementem a barátnőm elé suliba, hogy együtt legyünk egész nap és csak fél 7től fél 9ig lettünk volna külön...erre el kezdett hisztizni, hogy mért hagyom mindig egyedül és hogy milyen önző vagyok...De ezt tudta amikor összejöttünk. Most jön a legjobb, hogy ne legyek "önző", ezért nem mentem edzésre, erre fel volt háborodva, hogy mért csinálok segget a számból...semmi se jó neki :S De nem baj este megyünk hozzánk és újra elő jött azzal, hogy nézzek már magamba hogy lehetek ilyen önző és mért nem foglalkozom vele. Komolyan ilyen rossz barát lennék?


2011. febr. 16. 08:18
1 2 3
 21/25 .Daniel. ***** válasza:
El kell fogadnod hogy a nők többsége bizony k.rva jól tud manipulálni és taktikázni, érzelmileg zsarolni. Akkor van gáz ha ezt nem veszed észre, de Te észrevetted így megnyílt a lehetőség előtted arra hogy kidobd mert biztos vagyok abban hogy nem fog megváltozni a Te(neki jelentéktelen) kedvedért. Önző és kisajátító de a döntés a Tiéd: vagy megszoksz vagy megszöksz.
2011. febr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 PeRTa :) ***** válasza:

Szia!A barátnőd egy hisztis pic$a,akinek semmi sem jó úgy ahogy van.

Én is eljátszottam ezt a párommal,egyszer.Azt mondta,ha nem megyek el orvoshoz,aznap nem találkozunk,sőt,szombaton sem mehetek vele bulizni,ez volt csütörtökön.Nem mentem orvoshoz,mert volt más elintéznivalóm,amit fontosabbnak tartottam,felhívtam,hogy nem mentem,ő pedig azt mondta,hogy jó,akkor ma elfelejthetem,meg a szombati bulit is.Elkezdtem hisztizni,azt mondta,jólvan akkor,pénteken se találkozunk és fel sem fog hívni...Este 6kor letette a melót,hazaért és felhívott,hogy megnyugodtam e már,vagy van e még kedvem nyávogni.Mondtam neki,hogy bocsásson meg,többet nem fordul elő,és azóta is tartom.Vannak olyan napok,amikor azt mondja átjön,utána felhív,hogy mégsem,mert fáradt és másnap 12 órát dolgoznia kell,és nem hisztizek rajta,mert másnap úgyis találkozunk.Hiányzik,meg rossz,hogy nincs velem,de egy napot én is kibírok,és megértem,hogy fáradt.

Szerintem kicsit határozottabban kellene fellépned a csajjal szemben és akkor észrevenné magát.Te vagy a férfi.Viselkedj is annak megfelelően.Ezzel nem azt akarom,mondani,hogy pórázon vezesd a csajt,mint a kiskutyákat,hanem ha valami nem tetszik neki,és hisztizik,akkor nem egyből engedni kell neki.

2011. febr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

háttez hülye, de ezt már a többiek is leirták. kár hogy 1,5 évbe telt mire ez kiderült. belőlem kiölné a szerelmet egy ilyen viselkedés.

amúgy 19F-19L=19(F-L), kicsit átrendezve :D

2011. febr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 kisnita ***** válasza:

Nem Veled van baja hanem saját magával. Bővebben: Mikor összejött veled tudta, hogy mit vállal, hogy neked a foci a mindened, bele tartozik az életedbe csak hogy ő azt gondolta majd tesz róla, hogy a fontossági sorrendedben ő előrébb legyen mint a foci és ez nem jött neki össze. Hát Istenem, ezt bevette... És most hisztizik, haragszik magára, hogy nem képes elérni, hogy a foci helyett őt részesítsd előnyben és rajtad tölti ki, be akarja adni neked, hogy egy segg alak vagy amiért nem ő az első.

Ennyi az egész. Te meg még be is vetted hiszen lemondtad miatta az edzést. Mérlegelj mi vagy ki a fontosabb!

2011. febr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A válaszokra írom nem a kérdésre :) csak ennyit.
2011. febr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!