Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kinek van igaza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza? (19F-19L)

Figyelt kérdés

Azért itt kérdezem meg mert ti részre hajlás nélkül tudtok válaszolni...

19 éves fiú vagyok és 3 hete kezdődött el az alapozás azóta heti 4 edzés és a héten már 3 edzés 2 meccs...pontosan ezért tegnap bementem a barátnőm elé suliba, hogy együtt legyünk egész nap és csak fél 7től fél 9ig lettünk volna külön...erre el kezdett hisztizni, hogy mért hagyom mindig egyedül és hogy milyen önző vagyok...De ezt tudta amikor összejöttünk. Most jön a legjobb, hogy ne legyek "önző", ezért nem mentem edzésre, erre fel volt háborodva, hogy mért csinálok segget a számból...semmi se jó neki :S De nem baj este megyünk hozzánk és újra elő jött azzal, hogy nézzek már magamba hogy lehetek ilyen önző és mért nem foglalkozom vele. Komolyan ilyen rossz barát lennék?


2011. febr. 16. 08:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
53%

Papucs vagy, lehet hogy pont ez idegesiti. Ne akarj folyton a kedvere tenni.

Megmondod neki mint egy ferfi, hogy ez van, ez az eleted, ezek az elfoglaltsagaid, dontse el hogy akar e benne reszt venni vagy nem, de ne hisztizzen mert azt nem birod. Allj a sarkadra. Meg ertekelni is fogja :)

2011. febr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
ezt már megtettem :) mondtam, hogy vagy megszoksz vagy megszöksz...azt mondta oké igazam van...de aztán ugyan úgy kezdődik előről...
2011. febr. 16. 10:32
 13/25 anonim válasza:
58%
Nincs emancipáció, bőrövet elő és ha sokat szájal, rácsapsz egy párat a seggére, majd megkúrod a szérűn.
2011. febr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
59%
(27/F) Átérzem a problémád. Nekem is a foci nagyon fontos része az életemnek már 4 éves korom óta (igaz, hogy csak megye I-II-es szinten, de én elégedett vagyok így is!) Volt pár csaj, akik nehezen tolerálták, de elmondtam nekik, hogy már akkor rég fociztam, mielőtt ismertük volna egymást és lehet, hogy még akkor is focizok, mikor már nem leszünk együtt, főleg ha így állsz hozzám!
2011. febr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
De tudjátok mi az érdekes? hogy szívesen jár a meccseimre sőt edzésekre is (amikor jó idő van) és ha látni szeretné, hogy a barátja focizik és jól focizik akkor azért kell tenni valamit...úgy értem, hogy nekem kell tennem azért hogy 10 perc után ne haljak meg neki meg azt tenni, hogy elfogadja, hogy a szezon eleje ilyen... vagy pedig tényleg nem megyek edzésre, de akkor meg örülhetek ha beállok padról 10-15 percekre...
2011. febr. 16. 12:11
 16/25 anonim ***** válasza:
58%

Figyelj! Én ugyanebben a cipőben járok! :( Kezdem észrevenni, hogy a mai lányok az "egyenlőség" jegyében mindent átvesznek a fiúktól, ami a fúkban anno az agresszió, durvaság, érzéketlenség volt. Ugyanilyen példám volt, amiben még neki állt feljebb, ahogy nálatok. Gyúrok, étrend kiegészítőkkel, ami NEM szteroid. Átjött hozzánk, és akkora hisztit csapott, hogy hogy képzelem, hogy kint hagyom szem előtt a poraimat, pedig ő utálja. (megjegyzem anyukájának a nemtom kije ugyanolyan fehérje port írt ki neki diétára, amit én használok, csak más gyártja. Persze megmagyarázta nekem nulla hozzáértéssel, hogy az nem ugyanaz. Indok: Mert az más. És még nekem kellett éreznem magam egy utolsó szemétnek, hogy ennyire nem figyelek rá. Ugyanígy számtalanszor megkaptam, hogy nekem fontosabb a gyúrás, mint ő. És miért pont most kell mennem gyúrni stb... És valóban elhittem, hogy lehet én csinálok valamit rosszul? És sok ilyen eset volt. Én ebből tanultam.

Én egyet tudok neked tanácsolni: ezt soha ne hagyd! Ha egyszer hagyod, mindenben a hibát fogja látni benned. Tudom, nálunk is így van. Beszélj vele erről, tegyél próbát, többször is, de ne legyél durva! Soha! (Mert ezzel vissza tud vágni, és valóban neked is lelkiismeret furdalásod lesz) Tisztázd magadban, teljesen jogos, hogy edzésre jársz! Nem kell 24/24-ben őt kiszolgálnod. Neki megtiltotta vki fordítva, hogy ne járjon pl. aerobikra? Örüljön, hogy sportos a pasija. És ha végiggondolod, mindig az figyel jobban a másikra, aki elgondolkodik azon, hogy lehet ő nem csinál jól vmit? Te írtad ezt a kérdést, ebből látszik, hogy többet törödsz vele, mint ő veled. Ez hosszú távon problémás lehet majd! Ne akarj túlon túlságosan neki megfelelni! Soha! Egészséges határon belül maradj. Soha ne mondj le edzést, ha azt nem különleges alkalom pl. szülinap, ünnepnap stb. miatt teszed. És igen, ne legyél papucs! Egész életed el fogod rontani, mert nem leszel boldog! Ha nem fogadja el, hogy van dolgod, akkor nem becsül és tisztel eléggé. Ha ez teszem azt 3 év után is így van, adtál időd hogy váltoizzon, mert szereted, de nem tette meg, akkor fordítsd arra az energiádat, aki tisztel és becsül, és látja, hogy érte teszel dolgokat!

2011. febr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

idő közben elmondtam, hogy én hogy látom a dolgokat ebből mit hozott ki? :)


jólvan nem kell akkor elviselni...komolyan kezdek kételkedni magamban, hogy lehettem eddig ennyire vak :S

2011. febr. 16. 14:09
 18/25 A kérdező kommentje:
egyébként köszi mindenkinek aki írt, kicsit megnyugodtam, hogy nem vagyok egy utolsó senki aki leszarja a barátnőjét...
2011. febr. 16. 14:09
 19/25 anonim ***** válasza:

nem kurv zom le a barátnőd, mert ő is ember, és szereted, mellesleg nemismerem, semmi jogom hozzá. :)

de szerintem, beszéld meg vele, az egészet, és mondd el neki hogy neked miesik rosszul, és kérdezd meg hogy mit akar igazából: hogy törődj vele, vagy hogy állj a sarkadra?!

legalábbis én ezt várnám kb. :)

örülök ha segítettem

14/L

2011. febr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
sarkamra állok nem jó :) mert kioktatom, értelmesen akarok vele beszélni nme jó, mert akkor jön az hogy " jó nem kötelező szeretni el is lehet menni" és azt hiszem most már tényleg el is megyek, hiába szeretem, de nekem ez így nem kell :S
2011. febr. 16. 14:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!