Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van hogy már-már rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy már-már rosszul vagyok, hogy nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
Nem mindig de néha már teljesen ki vagyok emiatt. Ha elkapom ezt a témát állandóan rosszul vok és rossz kedvem lesz. Ez mostanában egyre többet fordul elő. (Ne gondoljatok egy szerencsétlen lúzernek akinek még nem volt csaja. Volt már több barátnőm is, de olyan igazán komoly amilyenre vágyok még nem.) Miért van ez?
2011. febr. 15. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát apám nekem volt 7 éves kapcsolatom,volt 2 éves,(ezutóbbi is)hiába volt nagy szerelem,nem nevezném komolynak...szóval Én is egy éve egyedül vagyok,nekem is rossz,de azért rosszul nem kell lenni.Szerintem Te fiatalabb vagy tőlem úgyhogy ne görcsölj.Én se vagyok lúzer,sőt tapadnak a pasik mint légy a papírra,de szerintem kell legyen ilyen időszak is az ember életében.
2011. febr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"tapadnak a pasik, mint légy a papírra"

Már-már azt hittem, barátnőre vonatkozik a kérdés. :D

2011. febr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól még mert fiú a kérdező,válaszolhat nő.Nem?Okoska.
2011. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első, akkor te mit nevezel komolynak?
2011. febr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 2 évesre értettem.Én hiába akartam komolyan ha az emberről kiderült,hogy iszik,játékgépezik stb.A 7 éves igencsak komoly volt.
2011. febr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is rosszul szoktam lenni kedves kérdező, ez a düh és a tehetetlenség érzése, hogy a divatmajom dugódanik jobban kellenek a csajoknak, mint a normális pasik. Ez van, majd idővel rájönnek hogy kihasználták őket, és kiégtek. Akkor meg én fogom lefosni őket, ahogy tették ők idáig, mert nekem már a szottyadt vén mazsolák nem fognak kelleni, ha ők így döntöttek, semmi gáz, meg fogják még inni a levét. Most ők röhögnek, később én fogok.

Ez nem vicc, sok 30 körüli nőt látok aki már kiégett, lóg a melle, a drogtól tönkrement a teste, nem kell a kutyának sem, a nemiszerve meg már olyan tág hogy a bécsi kapu hozzá képest róka lyuk :D

Sebaj ők rendezték így, később majd rájönnek, ez még a jobbik eset. A rosszabbik hogy egy pénzes pasit fognak kihasználni, de ettől a belső békéjük, és az önmegvalósításuk meghalt.

Elfelejtik azt hogy most amit megtehetnek, mert szépek, annak később igen kemény ára van.

Fel a fejjel kérdező, addig örülj amíg csak emiatt fáj a fejed, és nem amiatt hogy érzelmileg manipulálnak, kihasználnak, közben meg csak valakinek a köcsöge vagy! Élvezd a szabadságot, kevesebb görcsölés, több ismerkedés, ez a receptem. :)

2011. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!