Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtaláltad-e már a nagy Őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltad-e már a nagy Őt?

Figyelt kérdés

Nos én arra lennék kíváncsi, hogy ti megtaláltátok-e már a 'nagy Őt', és hogy vele vagytok-e még mindig párkapcsolatban.

Nem kell elítélni, de én olyan esetről is hallottam már, hogy valakinek van párja, de véleménye szerint egy régebbi kapcsolatából származott a nagy Ő. Erre is kíváncsi lennék, hogy van-e ilyen.

Együtt vagytok-e még azzal a párotokkal, akire ezt mondhatnátok, vagy nem? Ha nem akkor miért nem?

Köszönöm a véleményeket, ez segítene nekem egy 'házi feladatban'.


2011. febr. 15. 19:53
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

én megtaláltam az én szőke hercegemet.

csak hiba történt a forgatókönyvben, és egy másik hercegnővel lovagolt el a fehér lován.

sajnos :S

2011. febr. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Megtaláltam. Elveszítettem. Rohadt távolság.
2011. febr. 19. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Én megtaláltam,17éves voltam mikor megismerkedtünk,ma már 22 vagyok és a megismerkedésünk napjától a mai napig együtt vagyunk,mos tmár jegyesek vagyunk,úgyhogy igen megtaláltam a nagy Ő-met :-)Előbb utóbb mindenki megtalálja és lehet nem elsőre!De összejön,a boldogság jár mindenkinek :-)
2011. febr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Nekem az első fiú volt a nagy Ő. Nagyon oda voltunk egymásért, és mellette végre éreztem, hogy fontos vagyok valakinek, és hogy milyen is az igazi szerelem. Sajnos rajtunk kívülálló okok miatt nem igazán tudtunk találkozni, és ennek meg is lett az eredménye. Kicsit dühös vagyok, hogy szakított velem, mert éreztem hogy szeret velem lenni, szóval nem értem miért tette. Még láttam rá reményt, hogy mégiscsak szeret, de kiderült hogy amit kiírt face-re, az nem nekem szólt. Azóta se láttam, már kb. egy hónapja. Azt mondta, hogy barátok maradunk, de nem hiszem hogy komolyan gondolta. Máig eszembe jut, hogy milyen jó volt vele lenni.


19/f

2011. febr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!