Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtaláltad-e már a nagy Őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltad-e már a nagy Őt?

Figyelt kérdés

Nos én arra lennék kíváncsi, hogy ti megtaláltátok-e már a 'nagy Őt', és hogy vele vagytok-e még mindig párkapcsolatban.

Nem kell elítélni, de én olyan esetről is hallottam már, hogy valakinek van párja, de véleménye szerint egy régebbi kapcsolatából származott a nagy Ő. Erre is kíváncsi lennék, hogy van-e ilyen.

Együtt vagytok-e még azzal a párotokkal, akire ezt mondhatnátok, vagy nem? Ha nem akkor miért nem?

Köszönöm a véleményeket, ez segítene nekem egy 'házi feladatban'.


2011. febr. 15. 19:53
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
62%

Azért ez akkor derül ki, ha már egy életet leéltünk a párunkkal.

Én mindenesetre úgy érzem, hogy az igazival élek.

2011. febr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
szia, én úgy én úgy érzem, hogy IGEN :D
2011. febr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
62%

Nem találtam még meg. Félek is nagyon :) Nem attól, hogy egyedül maradok, hanem mert ismerem magam, tuti hogy a nagy ő egy olyan férfi lesz, aki minden hétvégén más nővel van, stb. Szóval tuti valami komolytalan alak lesz az, mert egyszerűen vonzanak az ilyenek, imádom őket, na de hogy hozzámenjek? Azért még bízom benne, hogy egy mintaapa jelölt lesz a nagy Ő:)

Volt már kapcsolatom 2 hosszabb is, az elsőnél tudtam, hogy nem ő az igazi, a másodiknál reménykedtem, hogy ő az, de mégsem.

Na majd a sors :)

2011. febr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
66%
Shift + ő
2011. febr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Pár éve azt hittem hogy megvan a nagy Ő. Hozzá is mentem de már tudom hogy nem így van. Mostmár külön élünk és van barátom, remélem hogy Ő már a Nagy lessz :-))
2011. febr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:

Igen!


Legalábbis én így érzem... bár néha elbizonytalanodom. De mivel még nem élünk együtt, az eddigi (3 és fél éves) kapcsolatunk alapján – leszámítva a kisebb-nagyobb félreértéseket – úgy érzem megtaláltam Őt, igen! :)

2011. febr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
62%

Megtaláltam, de még nem tudja, hogy ő az, én érzem.

20f

2011. febr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
62%
dejoo nektek :)) :P sok boldogságot mindenkinek!:)
2011. febr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
húha, köszönöm, de még jöhetnek a válaszok! :)
2011. febr. 15. 20:18
 10/34 Moszuke ***** válasza:
úgy tűnik megtaláltam a nagy Őt:) és még együtt vagyunk
2011. febr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!