Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtaláltad-e már a nagy Őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltad-e már a nagy Őt?

Figyelt kérdés

Nos én arra lennék kíváncsi, hogy ti megtaláltátok-e már a 'nagy Őt', és hogy vele vagytok-e még mindig párkapcsolatban.

Nem kell elítélni, de én olyan esetről is hallottam már, hogy valakinek van párja, de véleménye szerint egy régebbi kapcsolatából származott a nagy Ő. Erre is kíváncsi lennék, hogy van-e ilyen.

Együtt vagytok-e még azzal a párotokkal, akire ezt mondhatnátok, vagy nem? Ha nem akkor miért nem?

Köszönöm a véleményeket, ez segítene nekem egy 'házi feladatban'.


2011. febr. 15. 19:53
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

nem, és azt hiszem már nem is fogom.

23f

2011. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

hát én is meg Ő is úgy gondolja hogy megvan a nagy Ő-nk :P úgyhogy nagyon remélem hogy így is marad :)

L

2011. febr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 Mentifantezsvér ***** válasza:
Hmm. megtaláltam de elveszettem volan mielött az enyém lehetett volna és most szenvedek emiatt..:S
2011. febr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

na hé, akik kételkednek, ne adják fel, még hosszú az élet :)

akiknek meg sikerült sok boldogságot.

2011. febr. 15. 20:27
 15/34 A kérdező kommentje:

mentifantezsvér, ez mióta tart? azóta lett barátnőd? miért nem sikerült?

remélem nem veszed tolakodásnak. :)

2011. febr. 15. 20:38
 16/34 anonim ***** válasza:

Igen megtaláltam a nagy Ő-t!

Igaz még csak 16 hónapja vagyunk együtt, de tudjuk jól, hogy Nekem Ő, Neki meg Én vagyok a nagy Ő! :)

Ezért is már tervezzük a közös kis életünket. Persze Nálunk is vannak 1-2 mosolyszünet, de az is max 30 percig tart.

2011. febr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Merész lenne igennel válaszolni fél év után? De ha egyszer így érezzük! :)
2011. febr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
A "nagy ő" csak egy mese. Az ember fia nem monogám életre teremtetett! LEHET valakivel együtt maradni akár életed végéig, lehettek talán végig boldogok is (irdatlan nagy szerencse), de nincs olyan hogy "az igazi egyetlen", csak "kompatibilis egyedek csoportja" létezik.
2011. febr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

A nagy Ő egy érdekes megfogalmazás, az még érdekesebb, hogy ki mikor jön rá. Én 2008. szeptember 1-én jöttem össze a párommal, szeptember 3-án megkérte a kezem, szeptember 15-én mentünk az anyakönyvvezetőhöz megbeszélni az időpontot (nov.8) stb. Közben eldöntöttük, hogy ha szeretne jönni a baba akkor jöjjön október 28-án tudtam meg, hogy várandós vagyok. November 8-án megvolt az esküvő. A múlt héten újra megkérte a kezem. Én gyakorlatilag pillanatok alatt (és persze a férjem is) jöttem rá, hogy megvan a nagy Ő. Talán úgy tudnám jellemezni, hogy akivel úgy gondolod, hogy le tudnád élni az egész életed és bármi történne kiállnál mellette. A Mi szerelmünk nem volt az első pillanattól kezdve lángoló, rózsaszín ködös (ahogy az elején szokás). Tudtam, hogy szeretem, hogy hozzá akarok menni. Az azóta történt dolgokból építkezett a szerelmünk és bár 6 hónapja nem élünk együtt imádjuk egymást és ez az idő csak erősítette a kapcsolatunkat. Előtte egy kapcsolatom volt ami 5 és fél évig tartott, szerettem, de tudtam, hogy nem ő az igazi.


Egy 26 éves anyuka

2011. febr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 Mentifantezsvér ***** válasza:
Hát ez az egész nemrég történt.kb 1 hete. és lány vagyok. :) de azóta se tudok más fiura nézni..:S
2011. febr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!