Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtaláltad-e már a nagy Őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltad-e már a nagy Őt?

Figyelt kérdés

Nos én arra lennék kíváncsi, hogy ti megtaláltátok-e már a 'nagy Őt', és hogy vele vagytok-e még mindig párkapcsolatban.

Nem kell elítélni, de én olyan esetről is hallottam már, hogy valakinek van párja, de véleménye szerint egy régebbi kapcsolatából származott a nagy Ő. Erre is kíváncsi lennék, hogy van-e ilyen.

Együtt vagytok-e még azzal a párotokkal, akire ezt mondhatnátok, vagy nem? Ha nem akkor miért nem?

Köszönöm a véleményeket, ez segítene nekem egy 'házi feladatban'.


2011. febr. 15. 19:53
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

22:49-nek


Na ez egy tökéletes példa a "felelősségtelejes" viselkedésre napjainkban. Az átlag még a legalapvetőbb szabályokat sem tudja betartani (pl. Kresz) hogy is várhatnánk többet az élet más területein.

33_F

2011. febr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Tisztelt A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:19!


Ezt hogy értetted?

2011. febr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

13:23-nak


Egy ember megismerése időbe telik. De amit leírtál ahhoz képest a Hokkaido-expressz motorvonatnak tűnik.

Úgymint:3 nap után megkérte a kezed

hozzávetőlegesen két hónapra rá esküvő

közben persze egy baba "elkészült"

a jelen: fél éve külön éltek


Szóval én kérek elnézést ha ez egy kicsit rohamtempónak tűnik. Lehet hogy "tanítóim" tévedtek amikor azt mondták a családalapítás egy felelősségteljes döntés az ember életében.ű

33_F

2011. febr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Rendben az elnézés kérést elfogadom, bár tudom nem annak szántad. Na az 5 és fél éves kapcsolatban folyton ment a hitegetés egy nyomorult eljegyzés vagy összeköltözési kísérlet sem volt (a mostani páromnál másfél hónappal volt fiatalabb). Otthagytam mert rájöttem, hogy ő sosem fog az anyukájáéktól elköltözni, mert neki így kényelmes. A férjemmel előtte nagyon jó barátok voltunk (mielőtt összejöttünk). Volt olyan éjszaka, hogy fél órát aludtunk, mert telefonon beszéltünk. Bőven elég volt az az idő amit barátságban töltöttünk, ahhoz, hogy megismerjük egymást. Azért mentem hozzá ennyi idő után mert nem volt mire várni. Nem elkapkodott dolog részünkről ez az egész a babáról annyit, hogy 17 évesen közölték velem, hogy természetes úton soha nem lehetek terhes. Elterveztük és jött. Azért élünk fél éve külön mert Koszovóban teljesít szolgálatot, mint a KFOR 3 katonája. 1 hét múlva lejár a szolgálat. Na most a kint lévő emberek közül (209 fő) a közvetlen környezetében 3 kapcsolat ment szét. 2 kapcsolat több mint 10 éves házasságok voltak 3. élettársi 2 gyerekkel a legelső hetekben szétmentek. Ha elhamarkodott lett volna a kapcsolatunk nem bírtuk volna ki a külszolgálatot, de még fél évet sem a házasságban. Agyerek tervezett volt, mint minden más. Keresztapámék 4 évig jártak 2 év ebből jegyességben telt. 13 évnyi házasság azaz 17 évnyi kapcsolat szakadt meg és váltak el. Szerintem nem szabadna általánosítanod. Nagyon jó emberismerő vagyok és minket igazol, hogy boldog a házasságunk és a 2. babát tervezzük. Nem lehet, hogy mi vagyunk a kivételek?
2011. febr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Rendben az elnézés kérést elfogadom, bár tudom nem annak szántad. Na az 5 és fél éves kapcsolatban folyton ment a hitegetés egy nyomorult eljegyzés vagy összeköltözési kísérlet sem volt (a mostani páromnál másfél hónappal volt fiatalabb). Otthagytam mert rájöttem, hogy ő sosem fog az anyukájáéktól elköltözni, mert neki így kényelmes. A férjemmel előtte nagyon jó barátok voltunk (mielőtt összejöttünk). Volt olyan éjszaka, hogy fél órát aludtunk, mert telefonon beszéltünk. Bőven elég volt az az idő amit barátságban töltöttünk, ahhoz, hogy megismerjük egymást. Azért mentem hozzá ennyi idő után mert nem volt mire várni. Nem elkapkodott dolog részünkről ez az egész a babáról annyit, hogy 17 évesen közölték velem, hogy természetes úton soha nem lehetek terhes. Elterveztük és jött. Azért élünk fél éve külön mert Koszovóban teljesít szolgálatot, mint a KFOR 3 katonája. 1 hét múlva lejár a szolgálat. Na most a kint lévő emberek közül (209 fő) a közvetlen környezetében 3 kapcsolat ment szét. 2 kapcsolat több mint 10 éves házasságok voltak 3. élettársi 2 gyerekkel a legelső hetekben szétmentek. Ha elhamarkodott lett volna a kapcsolatunk nem bírtuk volna ki a külszolgálatot, de még fél évet sem a házasságban. A gyerek tervezett volt, mint minden más. Keresztapámék 4 évig jártak 2 év ebből jegyességben telt. 13 évnyi házasság azaz 17 évnyi kapcsolat szakadt meg és váltak el. Szerintem nem szabadna általánosítanod. Nagyon jó emberismerő vagyok és minket igazol, hogy boldog a házasságunk és a 2. babát tervezzük. Nem lehet, hogy mi vagyunk a kivételek?
2011. febr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Bocs véletlen volt a 2x elküldés. Kérlek töröld az egyiket!
2011. febr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Mar megtalaltam a nagy Ő-t:

sift + kicsi ö

boldog kapcsolatba elunk de nem szeretkezunk sot meg hoza sem szoltam de nelkule hianyos lenne az eletem illetve a tasztaturam de akkoris ugy hianyolnam mint az a, g , b, t, sift, k, l, caps lock 5 vagy az enetr gombot

2011. febr. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Egyszerű megtalálni: iszol, iszol, iszol azt egyszer csak ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ!
2011. febr. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

megtaláltam, igen Ő volt az.... imádjuk egymást de nem jön/jött össze.

most mással vagyok

2011. febr. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!

akkor te még ma is visszagondolsz rá? miből gondoltad azt hogy ő volt neked az igazi?

2011. febr. 19. 00:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!