Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt, akinek 20 éves korára még nem volt igazi párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Hogy fogadják a családban? Mit mondtok, amikor a baráti társaságban feljön a kérdés, kinek hány kapcsolata volt már?
2011. febr. 15. 09:11
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
nekem sem volt még. 22F
2011. febr. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha magányos vagy és szeretnél ezen változtatni, akkor ez probléma, hiszen kihat az életminőségedre.


Sajnos sokan olyan lelki okokból magányosak, amiről nem is ők tehetnek. Van, amikor úgy érzik, nem szabad boldognak lenniük, mert azzal megbántanak valaki mást. (Legtöbbször a szintén nem boldog szüleiket.) Hűségesek vagyunk a mintákhoz, amiket belénk neveltek. Csakhogy ez nem mindig hasznos. Különösen nem az a párkapcsolat területén. Nem azt mondom, hogy egy nőnek mindenképpen 20 éves kora előtt el kell veszíteni a szüzességét, de biológiai tény, hogy jó, ha az első gyerekét 30 éves kora előtt szüli meg. (És természetes módon szoptatja.) Lehet ezzel is vitatkozni, amiért mégsem érdemes, mert ez nem az én vagy valaki más elmeszüleménye, hanem sok-sok megfigyelésből levont általános tapasztalat.


Erre mondjuk egyszerűen: a biológiai óra. Szóval le lehet élni egy egész életet szingliként, gyerek nélkül, vagy akár szűzként is, ezzel nincs semmi gond. Gond akkor van, ha valaki 50 évesen jön rá, hogy mégsem ezt akarta. Mert akkor már van, amin késő változtatni.


Tulajdonképpen egy dologtól óvnék mindenkit, és az a problémák szőnyeg alá söprése. Két okból. 1, a probléma élő valami, attól, hogy odasöpörtem, nem fog ott maradni, ki akar majd mászni, és egyre több erőm megy majd el arra, hogy ott tartsam, végül másról sem szól majd az életem. 2, amíg a szőnyeg alatt van, nem tudom megoldani és továbblépni a következőre. (Attól sosem félnék, hogy nem lesz semmi problémám és unatkozni fogok az életben. Eddig bejött.) :D


43/F

2011. febr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Titokgazda ***** válasza:

1., Milyen egy "igazi" párkapcsolat?

2., 20 éves korodban mi köze hozzá a családnak?

3., 20 éves korodban mi köze hozzá bárkinek is?


Ha a környezeted hatására rosszul érzed magad azért, mert még nem volt "normális" párkapcsolatod, akkor nagy a valószínűsége, hogy a környezeted hatására ostobaságot fogsz elkövetni, csak hogy megfelelj mások elvárásainak. Ha mindenképpen ki akarod élni a megfelelési kényszeredet, akkor saját magaddal törődj!

Nem az ismerősöknek, családnak kéne eldöntenie, hogy mit akarj! Vagy mi a helyes/helyénvaló. Azt majd te érzed. BELÜLRŐL


Még egy pár jó tanács, ami szerintem segítségedre lehet:

1., Egy párkapcsolat nem attól igazi, hogy szexeltek.

Ha pasid lesz, ne akarj mindenképpen lefeküdni vele csak azért, hogy megszűnjön ez a mások által rádaggatott jelzés!

2., Ha van egy pasi, neked kell tudnod, hogy tetszik-e, vagy sem! A családodnak, baráti társaságodnak (a) nincs hozzá köze, hogy kivel jársz, nem jársz egészen addig, amíg ez rájuk nincs hatással.


(b) nem lehet beleszólása bizonyos döntésekbe egészen addig, amíg azok nincsenek rájuk hatással.


Véleményezési "jog"-a mindenkinek van, akinek a véleményére kíváncsi vagy.



"kinek hány kapcsolata volt már?" ***

Én még oviban összeházasodtam egy csoporttársammal. 2 és fél évig tartott a dolog. Nem szexeltünk. (Csók volt.)

Ez már "igazi" nak mondható?


Általános iskola 2. osztályában összejöttem egy osztálytársammal. 3 és fél évig voltunk hűek egymáshoz.

Nem szexeltünk, nem csókolóztunk. És ez "igazi" volt?


Volt már pusztán szexuális jellegű viszonyom valakivel.

3 napig tartott. Ez lenne az "igazi"?



Ha van előtted két tányér:

1., Tele van merve valami hányás szagú, fos állagú ganéval.

2., kb. 5 kanálnyi illatozó tésztás lé van benne.

Te melyiket választanád?

Nem a mennyiség, hanem a minőség számít!

2011. febr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
nekem 20 évesen lett először olyan "igazi" barátom, előtte csak olyan volt, hogy kézenfogva sétáltunk a suliudvaron, és ez volt a nagy járás :D a lényeg csak az, hogy legyél nyitott!
2011. febr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
én 24 évesen találtam rá a szerelemre és bár tényleg zavaró ha kérdezik miéééért nincs senkid? de igazából nem érdekelt, most nekem miért jobb ha sok emberrel együtt voltam kis ideig és egyik sem volt az igazi? az egyik meséli hogy neki már vagy tíz pasija volt és hűha meg ilyenek,de mégis ő az aki egyedül van éppen, mert nem találta még meg a párját:)megvártam míg benő a fejem lágya és csak utána kezdtem párt keresni:Dés én ezt nem bánom, igazából értelmesebb mint 13-14 évesen fiúzni:S
2011. febr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Nekem még egyáltalán nem volt barátnőm és pont 20 éves vagyok.

A szüleim kérdezgetik hogy mikor lesz már, benne vagyok a korban. A haverok nem kérdezgetik, nem tudom hogy tudják e hogy még nem volt, azt biztos tudják hogy most sincs.

Ha valaki megkérdezi akkor megmondom neki az igazat. Minek hazudnék? Attól nem lesz jobb nekem.

2011. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még :(


23/F

2011. febr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Én 26/N vagyok, és IGAZI (amúgy ez mit jelent? definiáljátok már) kapcsolatom nekem sem volt. Gagyik, azok voltak, nem is egy.


Gimis koromban volt egy kétéves, de nem volt szex, nem is szerettem az illetőt, csak haverként. Ez kapcsolat?


Egyetemista koromban sokáig kavartam egy fiúval (nem volt szex, csak enyhe petting), egy hónapig jártunk is. Ez kapcsolat?


Több hónapig jártam egy társkeresőn megismert pasival (életem legnagyobb tévedése volt), vele sem sikerült eljutnom a szexig. Nem ismert engem és én sem ismertem őt. Ez kapcsolat?


Utoljára 6 hétig egy álompasival. Vele képes lettem volna szexelni, de még azelőtt véget ért, hogy ez bekövetkezett volna. Nem voltam belé szerelmes, csak imponált nekem, és ő sem szeretett engem szerelemmel. Ez kapcsolat?


Tessék. Azt hiszem, a kérdésre a válaszom: NEM, nem volt még igazi kapcsolatom.


És nem, nem vagyok bűnronda, sőt: kifejezetten szép nőnek tartanak. Nem vagyok pszichopata sem, bár vannak lelki problémáim (bár kinek nincsenek manapság?). Senki nem gondolná rólam, hogy szexuális téren tapasztalatlan vagyok (no azért nem teljesen).


És hát igen, a szüleim szoktak célozgatni rá, hogy jó lenne, ha már lenne valakim. Én is szeretnék, de nem találok egyelőre olyat, akivel működhetne, sz*r kapcsolatba pedig nem akarok belemenni csak azért, hogy legyen valakim.


Majd talán egyszer nekem is jön valaki, aki szerelemmel szeret, és én is őt.


Ezt kívánom minden hozzászólónak is! :)

2011. febr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt még... 23L

Se egy-két hetesek, se semmilyen. Anyukám mindig kioktat, hogy mi lesz így velem, de igazából az én hibám. Nem járok sehova és nagy önbizalomhiányom van, zárkózott vagyok. Talán nem is vagyok még érett egy párkapcsolathoz.

Amikor ismerősök rákérdeznek, hogy van valakid? akkor mindig megmondom, hogy nincs. Csak az a ciki, hogy a következő kérdés az, hogy és volt már? Erre még cikibb nemmel válaszolni az én koromban. Dehát ez van, talán megérek én is egyszer a párkapcsolatra. :))

2011. febr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Utolsónak: megjegyzem, elég tahóság ilyet kérdezni a másiktól, hogy "és volt már kapcsolatod?" No comment. Én soha nem kérdeznék ilyet.


Ne érezd magad emiatt rosszul, hidd el, előbb-utóbb eljön a Te időd!


Előző voltam, 26/N.

2011. febr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!