Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt, akinek 20 éves korára még nem volt igazi párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Hogy fogadják a családban? Mit mondtok, amikor a baráti társaságban feljön a kérdés, kinek hány kapcsolata volt már?
2011. febr. 15. 09:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
jelen.sehogy. nemigazán érdekli őket őkis tudják, h elóbb-utóbb lesz:)
2011. febr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy fiú vagy lány vagy-e? :) /Ne érts félre, nem rád hajtani akarok :D /
2011. febr. 15. 09:37
 3/25 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt, mert nem érdekel a téma. Volt már jelentkező, de elhajtottam. Nem akarok kapcsolatot, ennyi, ha megkérdezik, akkor is ezt mondom. 20L
2011. febr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Mi érthető igazi kapcsolat alatt? Hogy volt egyáltalán, vagy olyan, ami akár hosszú évekig is tart?


Nekem eddig egy alig másfél hónapos kapcsolatom volt, tudnak róla anyáék. Annyira nem aggódnak, anya is az egyetemen kezdett el jobban kinyílni a világ felé...:) Normális barátok között meg fel sem merül olyasmi, hogy "kinek hány barátja volt", mert ez igazán nem számít, lehet, hogy az illető egyiknél sem érezte Azt, amit ilyenkor érezni kell. Plusz elképzelhető, hogy az illetőnek, ez érzékeny téma, hogy még nem jött össze senki, erre azért szoktak ügyelni (jobb körökben).

L

2011. febr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Nekem sokáig nem volt, aztán lett. Valami megváltozott, vagy egyszerűen eljött az ideje, magam sem tudom már. Arra biztosan emlékszem, hogy elég fura helyzet volt, mert addig "nem kellettem senkinek", de akkor egyszerre két csajnak is kellettem volna, és döntenem kellett. Döntöttem, 14 évig voltunk együtt, ma ugyan már mással élek, ennek ellenére nem gondolom, hogy azért, mert akkor rosszul döntöttem volna.


Egyetlen hátrányát érzem a dolognak, amit mások sok "kevésbé fontos" kapcsolatban tanultak meg, begyakoroltak, azt nekem sokkal tudatosabban, elsőre élesben kellett. Nem is sikerült minden tökéletesre, de ez szerintem normális, elfogadható. (Bár az is lehet, hogy pont ezért mentünk szét. Ki lenne ennek a megmondhatója??? Én biztos nem. Elfogult vagyok.)


Mit mondtam 20 évesen? Nem emlékszem. Asszem semmit. Kerültem a témát, hogy ne kelljen hazudnom. Ma meg már nem szégyellem, de nem is érdekel senkit rajtad kívül. :)


43/F

2011. febr. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nem a baráti körömmel van a baj, ők épp csak megkérdezték, de soha egy rossz szavuk vagy ferde nézésük sem volt azért, mert sosem volt még barátom, nem is feszegetik a témát, csak ha valaki megkérdezi, néha már-már gáznak érzem bevallani, hogy még senkim nem volt. Nem kéne tudomást vennem róla, de mikor valaki tágra nyílt szemmel kérdez vissza, hogy "Mééééég nem volt?" az elég idegesítő, mert úgy tekint rám, mintha valami zombi lennék.

Pedig egyszerűen eddig nem éreztem azt senkivel kapcsolatban, hogy szeretném, ha szeretne. Inkább mostanában kezd fájni, hogy magányos vagyok.

2011. febr. 15. 09:56
 7/25 anonim ***** válasza:
nekem idáig egy kapcsolatom volt ,ami "beteljesült" tehát sex is volt benne(egy hónapig tartott),de ezt későn kezdtem 21 éves voltam,azóta sincsen senkim,egy év eltelt,zavar,de különösen nem foglalkozok vele,mert szerelmet keresek,nem testi kapcsolatot(ezt magamnak is megoldhatom) bármilyen fájó,feltehetőleg ez jutott,az életben szinte minden megadatott,csak egy boldog párkapcsolat nem,változok,lehet majd lesz valami.
2011. febr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még párkapcsolatom, de pl. 2 barátnőmnek is csak 1-2 hónaposak voltak. Régóta ismerjük egymást, tehát ők tudják, h. velem mi a helyzet. Szerintem én túl válogatós vagyok, azért nem volt még barátom. Illetve anno olyan 17-18 éves koromban még annyira nem volt divat, h. mindenkinek van párkapcsolata. Persze most, h. minden tizenévesnek van, így ezért furcsa ez a dolog. Én úgy vettem észre (persze lehet, h. tévedek), h. a huszonéves fiúknak gyakran fiatal barátnőjük van, aki meg már közelebb van a 30hoz, ők meg szintén foglaltak, v. házasok, gyerekük van. Csak tudnám, h. ezek után ki marad nekünk.

24/L

2011. febr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Jaj istenem, ennyi szomorú embert itt...

Mindenki, aki most "válógatosnak" mondja magát, meg fogja kapni Őt, akit egész életében akart!


Az elveiteket, soha ne adjátok fel, csak mert a Divat azt mondja...


21/L és hihetetlenül boldog :) Mert kitartottam amelett, amire vágytam... :)


<3

2011. febr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Lehagytam egy rakat szmájlit..


:) :) :) :) :)

2011. febr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!