Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ennyi gonosz férj/da...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi gonosz férj/darát, aki bántja, üti a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Médiában hallodtam, hogy egy csomó olyan párkapcsolat van, ahol bántalmazzák a nőket. Hogy lehetnek ezek ennyire mocskok, egyáltalán minek az ilyennek nő? Az ilyen fickókat össze kéne zárni a börtönben olyan kigyurt kopasszokkal, akik ezeket bántalmaznák. Akkor talán elmenne a kedvük az erőszaktól.

Nem értem őket... itt vagyok én, egyszer se merném megütni a barátnőmet, ha lenne, de sajna nincs, Meg ha lenne, és fel is bosszantana valamivel, max jól megcsiklandoznám, de akkor se úgy hogy neki kellemetlen legyen.

20f


2011. febr. 14. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Aki nőket vagy gyerekeket bánt, az a saját gyengeségét próbálja leplezni, és be akarja bizonyítani, hogy mennyire "férfi".
2011. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ugyan ezt a kérdést feltehetnéd sorozatgyilkosokra, erőszaktevőkre, állatkínzókra és hasonlókra vonatkozóan. Szomorú dolog, de ők is normális emberként indultak, ki tudja miken mentek át, hogy ilyen súlyosan eltorzult a lelkük. Nem azt mondom, hogy ez így jó, meg én is súlyosan megbüntetném őket, csak a kérdésedre az lenen a válaszom, hogy ezt szerintem mi egészséges emberek nem érthetjük.
2011. febr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Cleptomaniac ***** válasza:
100%

Az, hogy Magyarországon ez van, szóval ez még csak a szebbik változat. A femina.hu-n néztem éppen valamelyik nap, hogy számtalan ország van, köztük pl. Ukrajna, ahol dívik az emberkereskedelem, gyermekek prostitúciója, büntetlen feleséggyilkosság, és hasonló szörnyűségek.


Én mindig csak egyetlen dolgot mondok erre: ugyanazt tenném a bántalmazó emberekkel, mint amit ők tettek a bántalmazottakkal. Ha ez nekik akkora élvezetet jelent, akkor bizonyára megértenék az én "perverzió"-mat is, hogy ugyanúgy látni akarom őket szenvedni, mint ahogy ők látták az áldozataikat. Jó példa erre a Köpök a sírodra című film, szemléletesen ábrázolja a bosszút.

2011. febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A hatalom kell egy másik ember fölött.
2011. febr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el Morvai Krisztina Terror a családban c. könyvét, abból elég sok dolgot megtudhatsz a témáról.
2011. febr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%

"Nem értem őket... itt vagyok én, egyszer se merném megütni a barátnőmet, ha lenne, de sajna nincs..."


Akkor meg ne ugass bele más dolgába.

Én is hallom fél évente ezt rinyát a témában, ilyenkor mindenki elbképzeli az epic részeg apukát amint a tök ártatlan anyukát veri hajnalban. Megható, de nem reális.


A másik oldalát nem emlegetik soha: hogy hány nő kezdeményez, vagy provokál szándékosan. Hogy a kisebb viták hányszor fajulnak addig, hogy a két fél egymásnak megy.

Láttatok már támadó nőt? Nem nagyon van bennük életösztön olyankor. Elég könnyen megsérülnek akkor is, ha csak védekezel - mert ereje a dühtől van, de a karja akkor is belilul ha megszorítod erőből.

Ha pedig válni szeretne egy hölgy, akkor bemondja az orvosnak a balesetin, hogy a párja bántotta - és máris odahalucinálnak közösen valami felületi hámsérülést, ami jó kiindulási alap a bíróságon - mert az orvosnak is beugrik a fenti kép.


A másik dolog meg az, hogy ahol csak úgy pofánvágnak, onnan elköltözöm. Mégis mindig azt hallom, hogy a szemét pasi már 5 éve veri, és néha hazamegy anyuhoz, de aztán csak házhoz jön a pofonért újra.


Most lehet utálkozni, de a célom csak a kép árnyalása volt. Én már éltem olyan kapcsolatban, ahol _önvédelemből_ kellett megütnöm nőt.

2011. febr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mert sok nő ezt hagyja,nem lép semmit,csak tűri h verik.ennyi.
2011. febr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Zsák a foltját...
2011. febr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha megérdemli, akkor nyugodtan lehet verni nőt is meg gyereket is!
2011. febr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
Remélem, csak viccelsz, utolsó, bár viccnek ez elég rossz. Senki nem érdemli meg, hogy megverjék, és megalázzák. Emberek vagyunk, nem agyatlan zombik.
2011. febr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!