Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Bővebben lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Bővebben lent

Figyelt kérdés
szóval 24 éves lány vagyok és van egy fiú haverom akit ismerek 5-6 éve.....eddig tényleg csak haverok voltunk de november óta jó párszor összekavarodtunk azaz volt sex de aztán mindig ugyanúgy viselkedtünk egymással mint azelött....viszont én kezdek többet érezni de félek hogy ha elmondom neki elutasítást kapok és akkor nagyon valószínű hogy mint havert is elvesztem és duplán sérülni fogok.....ti mit tennétek a helyemben? azt is tudom hogy ő csak olyan lányokkal fekszik le akik tényleg bejönnek neki szóval nem az a ha nincs ló jó a szamár tipus! beszéljek vele és esetleg elveszítek mindent vagy maradjak csendben és próbáljam elfelejteni az egészet térjek vissza az alap haveri szintre?
2011. febr. 14. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele. Ha, ahogy mondtad, próbálnál megmaradni a "haveri szinten", azzal csak magadnak ártanál, és nem is bírnád sokáig.
2011. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is mond el neki.


Meglátod egy idő után már csak síránkozni fogsz, ha egy másik lány oldalán fogod látni, hogy másik lány kezét fogja, és akkor már teljesen reménytelen lesz számodra minden. Akkor a barátság is háttérbe szorul majd ha lesz egy komoly kapcsolata. Barátként is ritkábban fogtok találkozni.


Szóval lépj ez ügyben!

2011. febr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de attól félek hogy ha akarna valamit akkor valószinű hogy már lépett volna nem?
2011. febr. 14. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:
sZex és nem sex.
2011. febr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, te is tudod, hogy elég sokan félnek a visszautasítástól.
2011. febr. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!