Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott, rá két hétre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott, rá két hétre mással smárol, miért?

Figyelt kérdés
Fél év után mondta, hogy vége, megtudtam, hogy egy bálon mással smárolt, és nagyon berúgott... nem tudom hogy reagáljak erre, de nagyon kiborit. Tudom lépjek túl rajta, de hogyan?
2011. febr. 14. 19:12
 1/3 Fülünyúl ***** válasza:
100%
Keríts magadnak te is új párt, ismerkedj.
2011. febr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hogy miért smárolt mással?szakítottatok,valószinű már nem érdekled.ennyi.külömben nem hagyott volna el.
2011. febr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Miután vége, azthiszem nincs jogod őt számonkérni semilyen dologban. Ezekután nincs értelme a kérdésednek.
2011. febr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!