Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a páromat?

Figyelt kérdés
de soha senkivel nem szakitottam még.. mindig velem szakitot
2011. febr. 13. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Mivan???
2011. febr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mondd meg neki h nem szereted és így már nincs értelme tovább járni. kész.
2011. febr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mos tulajdonképp mit szeretnél? Szakítani vele?

Nem lesz egyszerű. Leültök valahol, elmondod, hogy már nem érzed a régi tüzet, és szeretnéd, hogy vége legyen. Ha ragaszkodik hozzád, akkor kérdezgetni fog, hogy miért.. Jó lenne, ha nem bántó válaszokat kapna, előre gondold végig, hogy mit tudsz mondani, ha ilyet kérdez.

Mindenképp beszélj vele, ha szeretnél még vele lenni. Meg kell tudnia, hogy nem érzed magad jól vele, ez miért van, és miken kéne változtatNOTOK, hogy ez másként legyen.

2011. febr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

szakitani szeretnék vele..

de érzelmileg elég gyenge személyiség vagyok.. soha senkinek nem birtam fájdalmat okozni.. és tudom h neki se fog menni h megtegyem

2011. febr. 13. 16:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Ami nem megy azt nem kell erőltetni, majd megunod egyszer és otthagyod, addig meg szenvedhetsz! Hajrá!
2011. febr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Döntsd el hogy mi a fontosabb: a te boldogságod, vagy az övé? Mindenki csak önmagáért felelős. És a gyenge elbukik, szenvedni fog, ez a dzsungel törvénye. Na persze, persze civilizáció meg minden, de mi még mindig majmok vagyunk, slusszkulcsokkal. Ne legyél gyenge, légy erős, olyan aki tudja hogy mit akar, és mit nem. Szurkolok.
2011. febr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szakíts! A saját boldogtalanságoddal nem tudsz senkit boldoggá tenni.
2011. febr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sajnálatból ne maradj vele ennyit tudok neked tanácsoloni.az senkienk sem jó.neki sem mert ha ez utólag kiderül akkor rohadtul csalódott lesz és nagyon fog neki fájni.meg neked sem jó mert feláldozod a saját boldogságodat.ilyen helyzetben légy önző és csak a te boldogságodra gondolj.
2011. febr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!