Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ideje lenne megállapodni? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideje lenne megállapodni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elég kalandozós típus vagyok, mindig sok lányt fűztem, és sokan vannak körülöttem. De most van egy, akivel megbeszéltünk egy nyitott kapcsolat féleséget, de kezd zavarni, ha mással van. És ő is mondta, hogy mostmár ez kevés neki, komoly kapcsolatot szeretne, de nem fog rám várni. Mit tegyek? Állapodjak meg, és hagyjak fel az eddig életemmel, vagy folytassam tovább a hódításokat? Egyébként nagyon szeretek vele lenni, okos, szép, a szex is jó, valószínűleg tiszta hülyének fogtok tartani, hogy nem járok vele... Csak mindig úgy érzem, hogy lemaradok másokról, furcsa érzés ez... Kérlek adjatok valami tanácsot! :) 25F
2011. febr. 13. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tiszta hülye vagy, hogy nem jársz vele. Esetleg nem kéne elszalasztani egy ilyen lehetőséget.
2011. febr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Járj vele.


Amúgy meg ne gondold feltétlenül hogy ez a későbbi életedet is teljesen befolyásolja. Attól hogy komoly lesz a kapcsolatotok nem feltétlenül vele fogod az egész életedet leélni, mert simán beüthet bármikor bármi.

2011. febr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

az előttem szólóval értek egyet, meg az előtte szólóval :D

az én válaszom egy kérdés, amit magadnak kell feltenni és erre CSAK TE tudod a választ: szereted?

én is úgy gondolom, hogy nem feltétlen ő lesz akivel leéled az életed, sose tudni hogy alakul

(mellesleg én is hasonló helyzetben vagyok...szintúgy csapongtam is...)

26/F

2011. febr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!