Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért szakított velem végleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért szakított velem végleg?

Figyelt kérdés
Nemrég szakított velem a barátnőm, aki 4 évvel idősebb nálam. 1 hónap után én azt mondtam neki, hogy nem érzem azt, hogy szerelmes lennék belé, mert úgy érzem eltávolodott tőlem, ezután szakítottunk, majd pár nap elteltével újból találkozgattunk, de nem jöttünk újból össze(legalábbis ő ezt állította), de mellette ugyanúgy szexeltünk, sokkal ritkábban. Egy újabb hónap után szakított velem azzal az indokkal, hogy nem jó a kapcsolat, elmúlt a tűz, meghogy nem passzolunk semmilyen téren. Többször is előfordult, hogy nehezebben állt fel szex közben, bár én ezt csak ritkán érzékeltem, ő hívta fel rá a figyelmemet, egyszer talán, erre miután végleg szakítunk azt mondta többször is előfordult, hogy nekem nem állt fel. Semmi konkrétumot nem mondott, hogy miért szakít velem. Ez lehet a fő ok?
2011. febr. 13. 01:34
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor volt értelme itt kukorékolnom veled:)VÉGREEEEEEEEEEEEEEE.Örültem:)
2011. febr. 13. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Mi a párommal 1 hét után feküdtünk le egymással, de már az első randin volt köztünk szexuális érintkezés. Jelenleg az esküvőnket tervezzük, úgyhogy higgyétek el: nem ezen múlik. Ha emiatt szétmegy egy pár, azok egyébként is szétmentek volna. Ha meg valaki hónapokig halogatja, hát nem lesz attól hosszabb, jobb, tartósabb kapcsolata.


Egyébként a válasz szerintem marhára egyszerű:

Volt egy kis fellángolása, ami hamar el is múlt miután megismert, és rájött hogy nagyon nem illetek össze. Ennyi. Nem volt itt szó soha szerelemről. Nem jött be neki a belsőd, amiért te is tettél azért, pl azzal hogy hazudtál neki, megbántottad azzal hogy a képébe vágtad hogy nem szereted, stb. De ha ezeket nem tetted volna, valószínűleg akkor is visszatáncolt volna (ezt én nem hívnám igazi szakításnak, hisz még leginkább az ismerkedős fázisban voltatok). Egyszerűen rájött hogy nem illetek össze, miért olyan nehéz ezt elhinni, hisz ő is ezt mondta.


22/L

2011. febr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!