Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért szakított velem végleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért szakított velem végleg?

Figyelt kérdés
Nemrég szakított velem a barátnőm, aki 4 évvel idősebb nálam. 1 hónap után én azt mondtam neki, hogy nem érzem azt, hogy szerelmes lennék belé, mert úgy érzem eltávolodott tőlem, ezután szakítottunk, majd pár nap elteltével újból találkozgattunk, de nem jöttünk újból össze(legalábbis ő ezt állította), de mellette ugyanúgy szexeltünk, sokkal ritkábban. Egy újabb hónap után szakított velem azzal az indokkal, hogy nem jó a kapcsolat, elmúlt a tűz, meghogy nem passzolunk semmilyen téren. Többször is előfordult, hogy nehezebben állt fel szex közben, bár én ezt csak ritkán érzékeltem, ő hívta fel rá a figyelmemet, egyszer talán, erre miután végleg szakítunk azt mondta többször is előfordult, hogy nekem nem állt fel. Semmi konkrétumot nem mondott, hogy miért szakít velem. Ez lehet a fő ok?
2011. febr. 13. 01:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ez a csaj nem szeret. Miért lenne veled, lol?
2011. febr. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Hogy hogy miért lenne velem? Építő jellegű válaszokat várok, így is elég szar már. Nem úgy kell elképzelni, hogy egyáltalán nem állt fel, meg hogy órákig kellett izgatnia, csak néha lelankadtam, meg nem voltam "kőkemény", de sokszor semmi gond nem volt, ő is azt mondja, hogy nem ez volt a lényeg, de vmiért mégis szakítottunk és nem hajlandó konkrétumot mondani.
2011. febr. 13. 01:46
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen bárkivel elöfordulhat,ti pasik is emberböl vagytok.Tuti nem ezért hagyott el sztem,ha egy nö igazán szeret,tolókocsiban is eltologat életed végéig.Én legalább is ilyen vagyok.Dobd el a múltat tokkal vonóval,mert ez a lány már lezárta ezt.Itt az érzelmekkel volt a baj.Fel a fejell,eljön a te idöd is:)
2011. febr. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy ő már lezárta ja, de én még mindig őrlödöm ezen és amikor rákérdezek csak annyit mond, hogy szarjam le, meg hogy, ha jobb lett volna a szex akkor is ugyanúgy érezne, az biztos, hogy szerelmes volt belém, tudom, mert éreztem, de hogy a vérbe múlhatott el ilyen hamar nála...Az igaz, hogy eleve nem voltam az esete és úgy jöttünk össze, de ha egyszer belém szeret akkor csaknem hagy el azért, mert alapból nem voltam izmos adonisz. Nem értem mi történhetett...
2011. febr. 13. 01:59
 5/32 anonim ***** válasza:
75%
Én azt veszem ki, hogy ez az egész kapcsolat a szexre épült. Nem szeret, de azért összejár veled szexelni. Az úgy faintos. Szerintem lépj túl rajta.
2011. febr. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Jól látod, eléggé szex centrikus kapcsolat volt annak ellenére, hogy voltak ezek a gondjaim és utána kb tényleg csak keféltünk néhányszor miután legelőször szakítottunk. Végül kimondta, hogy ő érzelem nélkül nem tud szexelni. De mitől múlt el ilyen hamar ezt akkor sem fogom soha megérteni. Elég szép lányról van szó, hozzám képest pláne, ezért külön felkúr a dolog.
2011. febr. 13. 02:15
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak emberek akik,könyelmüen dobálóznak súlyos szavakkal,és közben nem is érzik azt.A szerelem nem múlik el hetek alatt, söt szerintem hónapok alatt sem.A válasz nem szeretett igazán:(Nehéz ezt elfogadni,de igy van sztem.1jó barátom is ebben a cipöben van,egyik nap még habi szerették másnapra meg elmúlt.Na ilyen nics!!!!Próbáld elfelejteni...az idö majd segit.Utolsó elötti voltam
2011. febr. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Na most olvasom amit irtál.Amikor összejöttem a párommal mindenki piszkált,hogy hogy lehetek vele 1ütt.Nagyon mérges lettem ilyenkor,ha valaki szeret te leszel neki a leszebb férfi a világon.Jöhetnek futószalagon a szépfiúk akkor is te leszel...és hiába szép a tányér hogyha üres...
2011. febr. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van, de azért azt tegyük hozzá, hogy én meg azt mondtam, hogy nem szeretem(mérges voltam és zavart akkor mondjuk) miután egy hónapja kefélgetem, gondolom ez nagyon rosszul esett neki, ez után a kijelentésem után volt, az a kisebb szünet. Végül ő adta ki végleg az utamat, én tényleg szerettem őt sőt talán még most is. Szeretett tudom, hogy szeretett, látszott rajta és én is éreztem, nem tudom...
2011. febr. 13. 02:29
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Lehet eltört akkor benne valami.ilyet nem szabad mondani,mert elveszti a bizalmát,szavakkal is ki lehet nyirni egy kapcsolatot.Hát sajna tanulni kell belöle...
2011. febr. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!