Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért szakított velem végleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért szakított velem végleg?

Figyelt kérdés
Nemrég szakított velem a barátnőm, aki 4 évvel idősebb nálam. 1 hónap után én azt mondtam neki, hogy nem érzem azt, hogy szerelmes lennék belé, mert úgy érzem eltávolodott tőlem, ezután szakítottunk, majd pár nap elteltével újból találkozgattunk, de nem jöttünk újból össze(legalábbis ő ezt állította), de mellette ugyanúgy szexeltünk, sokkal ritkábban. Egy újabb hónap után szakított velem azzal az indokkal, hogy nem jó a kapcsolat, elmúlt a tűz, meghogy nem passzolunk semmilyen téren. Többször is előfordult, hogy nehezebben állt fel szex közben, bár én ezt csak ritkán érzékeltem, ő hívta fel rá a figyelmemet, egyszer talán, erre miután végleg szakítunk azt mondta többször is előfordult, hogy nekem nem állt fel. Semmi konkrétumot nem mondott, hogy miért szakít velem. Ez lehet a fő ok?
2011. febr. 13. 01:34
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Alapvetően nincs baj a külsőmmel, sőt tudom hogy helyesnek tartanak, nem vok izompacsirta, de jóképű és jófej srácnak tartom magam, ő meg egy válogatós csaj volt na, de mégis sikerült "meghódítani" hozzáteszem 2-3 órán belül XD Egyéjszakás kalandnak indult az egész utána msnen dumáltunk, elmondta, hogy külsőre nem vagyok az esete, de mégis összejöttünk, szóval tényleg nem értem, elég érdekes kapcsolat ez...

2011. febr. 13. 02:34
 12/32 anonim ***** válasza:
Irtad,h nem adott konkrét választ a h miért szakit.Nem kérdezted meg pontosan h mi is volt a baj?Akkor talán okosabbak lennénk.Meddig tartott ez köztetek?Az sem utolsó infó mondjuk
2011. febr. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
A külsőm nem az tuti, legalábbis ezt mondta. Igazat mondott sztem, mert, ha egyszer így szeretett belém akkor miért szakítana e miatt. A szexel nem volt 100%-osan megelégedve, de mondta, hogyha jobb lenne sem maradna velem. Meg hát a szexen lehet változtatni szóval ez sem lenne igazi indok. Igazából semmi konkrétumot nem mondott: elmúlt a tűz, ez így nem kapcsolat etc. 2 hónapig tartott, egy hónap után volt a töréspont, amikor azt mondtam neki nem szeretem.
2011. febr. 13. 02:47
 14/32 A kérdező kommentje:
Meg hogy nem illünk össze, ezt is mondta.
2011. febr. 13. 02:48
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hivják fellángolásnak.Van ilyen.Amilyen hirtelen jött úgy el is múlt.Itt nem a külsödröl van szó nem is a szexröl,nem te vagy a másik fele.Ennyi.26L
2011. febr. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Ja és volt egy pont amikor úgy éreztem elbasztam kicsit. Azt mondtam neki, hogy letiltottam az exemet msn-ről, ami nem volt igaz és ez később ki is derült, az a baj, hogy ez nagyon hamar, kb 2 hét után történt. Nem volt komolyabb veszekedés,sőt másnap már szexeltünk is, de látszott, hogy nagyon rosszul esik neki a dolog.
2011. febr. 13. 02:54
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet ezt már az elején elrontottad,de ezt már nem tudjuk meg,h ez volt e a baj,és ha ezek nem történtek meg ,akkor mi lett volna a kimentele a dolognak.De valószinü ,h akkor te húztad be rajta a féket.
2011. febr. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
45%

02:09 vagyok.


Lehet, hogy ez a baj, hogy csak külsőre ment. Amúgy, egy hónap után feküdtetek le? Mert az sajnos elég korai. Akkor is korai, ha előtte a legjobb barátok voltatok, mert ugye szerelmi téren is más az ember, és ott is még a bizalmat kell megteremteni, le kell tisztázni, hogy valósak-e az érzései, hogy hűség marad-e, stb.

Amit tudok tanácsolni, hogy megszakítod mindenféle kapcsolatod ezzel az ostoba lánnyal. Kicsit megnöveled az önbizalmad, és többet nem leszel ilyen naív.

2011. febr. 13. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Ja, nagyon könnyen jött, hiszen előbb szexeltünk és csak utána ismertük meg egymást, de azért szar na főleg, hogy úgy érzem én még mindig szeretem és tudom már semmi esélyem nála.
2011. febr. 13. 02:59
 20/32 A kérdező kommentje:

02:58!


Kb 3 óra után feküdtem le vele :D Egyéjszakás kalandnak indult az egész. Mondta, hogy régen szinte csak a külsőre ment, de nálam ez nem lehet, mert nem voltam külsőre az "esete" attól még lehet tetszettem neki mondjuk, de teljesen más kanjai voltak előttem, kinézetre legalábbis, eléggé beszűkült ilyen szempontból.

2011. febr. 13. 03:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!