Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért szakított velem végleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért szakított velem végleg?

Figyelt kérdés
Nemrég szakított velem a barátnőm, aki 4 évvel idősebb nálam. 1 hónap után én azt mondtam neki, hogy nem érzem azt, hogy szerelmes lennék belé, mert úgy érzem eltávolodott tőlem, ezután szakítottunk, majd pár nap elteltével újból találkozgattunk, de nem jöttünk újból össze(legalábbis ő ezt állította), de mellette ugyanúgy szexeltünk, sokkal ritkábban. Egy újabb hónap után szakított velem azzal az indokkal, hogy nem jó a kapcsolat, elmúlt a tűz, meghogy nem passzolunk semmilyen téren. Többször is előfordult, hogy nehezebben állt fel szex közben, bár én ezt csak ritkán érzékeltem, ő hívta fel rá a figyelmemet, egyszer talán, erre miután végleg szakítunk azt mondta többször is előfordult, hogy nekem nem állt fel. Semmi konkrétumot nem mondott, hogy miért szakít velem. Ez lehet a fő ok?
2011. febr. 13. 01:34
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Tuti szereted még,de majd elmúlik idövel,erre nincs orvosság max az idö.Vond le a konzekvenciát.
2011. febr. 13. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

03:05!


Ja, én is úgy érzem, de elmúlhatna már így egy hónap után :( Meg zavarni fog még sokáig, hogy nem tudtam meg konkrétumokat, ő meg zaklatásnak veszi, ha ezekről kérdezgetem. Rágódom rajta... 22/F

2011. febr. 13. 03:13
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Szegényke:(Még fog is fájni,föleg akkor rossz,ha tudod,h te is hibás vagy abban,h igy alakult,ha csak picit is,meg ott vannak a gondoloatok,h mi lett volna akkor ,ha az nem történik meg...de ezeken kár rágódni már.Mondhatnék közhelyeket,h mi segit elterelni az ember gondolatait ilyenkor,de feleseges,mert csak az idö segit majd.
2011. febr. 13. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy :) Csak tudod már kicsivel több, mint egy hónap eltelt és kicsit elegem van. Pedig csak egy két hónapos kapcsolat volt. Pontosan, ahogy mondod, mi lett volna, ha, nagyon szar ezen törni a fejem. Hiába mondja azt a lány, hogy én abszolút nem tehetek arról, hogy így alakult, nála múlt el a tűz és kész, én tudom, hogy ez nem igaz.
2011. febr. 13. 03:30
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerzek egy varázspálcát és kivarázsolom belöled a rosszkedvet:)Hát a szerelem az egyik "legrohadtabb" dolog tud lenni.Lehet egyáltalán nem kéne beszélnetek semmilyen formában,és lehet kéne csajozni is igy egy hónap után, hátha lekötne kicsit valaki nem?
2011. febr. 13. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Megtennéd? :) Jó lenne, ha ilyen simán menne, mert már a tököm tele van. Nem vagyok hozzászokva, hogy velem szakítsanak sajnos. Lehet a csajozás lenne a gyógyír és lehet hogy nem jó egyből szexel indítani, lehet az egyéjszakásat meg kell hagyni egyéjszakásnak, vagy nem tom.
2011. febr. 13. 03:41
 27/32 anonim ***** válasza:
Amugy nagy általánosságban igen.Meg kell hagyni.Az nem valószinü,h stabil valami lesz.Sztem tényleg csajozz egyet,én is szoktam idöt hagyni magamnak,de nem túl sokat,kell keresni valakit,könnyebb úgy hidd el.Nézz valami csajt én meg megkeresem a pálcám addig;-)
2011. febr. 13. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Segíthetnél értelmezni a 02:58-as választ amúgy :D mi az hogy lehet, hogy külsőre ment? eleve nem voltam az esete. egy hónapot várni sztem pont elég, lehet néha még sok is :D
2011. febr. 13. 03:55
 29/32 anonim ***** válasza:
Hát annál én is kamilláztam,vagy nem olvasta végig amit irtál vagy bolond az agya:)És picit az öskorban is él.Igen szép volt az ,amikor még az esküvöig vártunk,de gyerekek nem az 1800as években vagyunk:DSajnos ebben nem tudok neked segiteni:DRelytély számora is,sztem egy ufó irhatta
2011. febr. 13. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
:) Lehet... Köszönöm az eszmecserét, kicsit jobb kedvem lett, vagy kevésbé van szar kedvem inkább úgy fogalmaznék :)
2011. febr. 13. 04:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!