Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a barátnőm "megcsalt" mikor nem jártunk, akkor kéne, hogy mérges legyek rá?

Figyelt kérdés
Tehát nem jártunk akkor éppen, és véglegesnek is gondoltuk a szakítást aztán Ő lefeküdt valakivel és azt mondja, hogy rájött, hogy én kellek neki. Elhiszem , hogy hibázott, de én úgy vagyok vele, hogy ez engem eléggé megaláz és én egyszerűen nem tudtam másra gondolni abban a rövid időszakban, amíg nem jártunk és ezt annak tudom be hogy szeretem. A válaszából meg az jön le, hogy neki azt akkor szabad volt csinálni és emiatt nem haragudhatok rá, de szerintem ez arról szólna, hogy nem azért nem fekszem le mással hogy ezzel a barátomat ne bántsam meg, hanem magam miatt nem is akarok egyszerűen azért mert szeretem. És úgy érzem ezt nem képes elfogadni, de viszont azt hiszem, hogy ő is szeret, de bennem mégis bennem van a tüske. Ilyenkor mi a teendő? Várnék valami kiengesztelést a részéről.
2011. febr. 12. 13:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Most vagy szakitotok, vagy nem. Ha szakitottatok, akkor eppen el se kellett volna neked ezt mondania, mert SEMMI KOZOD HOZZA.

Ha olyan lanyt akarsz aki osszejoves elott nem volt senkivel, akkor keressel szuzlanyt cseszdmeg. Ha meg annyira szeretted minek szakitottatok?


ja, meg egy... elegge alszentnek tunik ez a szoveg... lanyok konnyebben talalnak partnert, ez alap. Ha neked jott volna egy lehetoseg szakitas utan, tudod ki hiszi el hogy te kihagytad volna... csak neked nem sikerult, es irigy vagy ra valahol legbelul hogy neki meg igen.


26f

2011. febr. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
(27/F) Az előzőnek: Igenis van némi köze hozzá, mert már jártak és szerelmesek voltak egymásba! Én is marha pipa lennék, ha a barátnőm szakítás után röktön egy másik pasi ágyában kötne ki. A kérdezőnek: Lehet, hogy ez tényleg csak 1 menekülés volt a részéről, de (és ez a női kommentelőknek is szól!) miért kell egy nőnek kefélni egy másik pasival, hogy rájöjjön, arra hogy még Téged szeret? És tapsolni kellene, vagy meghajolni előtte, mert be merte vallani? Ez a minimum ilyenkor. Jó, persze, ez nem megcsalás, értem én. De az a véleményem, hogy nem a szerelemért menne vissza hozzád. Én szakítanék vele.
2011. febr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Ez ugyanúgy megtörténhet pasival is, mint lánnyal.

De én is azon az oldalon vagyok, aki nehezen tudná magát túl tenni a dolgon. Rajtad múlik, hogy mit érzel.

19/L

2011. febr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Szakítottatok. Nem vagy jós és ő sem, meg jósok ugyan vannak, csak nem látják a jövőt. Tehát nem tudhatta, hogy még összejöttök-e ismét. Akkor mit vered magad. Olyan mintha előtted történt volna. Vagy várt volna 40 évig hátha ismét együtt lesztek? Vagy elfogadod, hogy volt más pasija is rajtad kívül - mert nem csalt meg!!! - vagy nem, akkor meg mond meg, hogy gémóver.
2011. febr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
51%
Itt az én sztorim, elmélkedj rajta és hátha megvilágosodik a szitu. Előre bocsájtom hogy lány vagyok, sőt, NŐ. Szóval. Szar házasság mindkettőnknek, egymásba szerettünk, két év szeretősködés. Én elváltam, kinyilvánítva hogy csak ő kell nekem. Ő még gondolkodik. Én mondom várok rád, fél évben egyeztünk meg. Szórakozásból társkeresőztem, ott olyan mókásak a bemutatkozások. Mit ad Isten, pár hét alatt egy pasival a poén szintjéről komolyabba csöppentünk. És azt gondoltam, nem várok, úgyse lesz semmi abból hogy otthagyja a családját. Legalább elfelejtem, meg neki is megkönnyítem a dolgát, és nem kell otthagynia az imádott lányát. Ez volt nála a fő probléma. Találkoztam az új pasival, csók, petting hamarjában megtörtént. Élveztem hogy én irányítok. ( két pasim volt életemben 35 éves koromra, szóval nem csináltam soha hasonlót, ezért is volt izgi). Nem szerettem ezt a pasit akivel kavartam, de jól esett az önbecsülésemnek ami történt. Végig szerelmes voltam abba akire várnom kellett volna, mégis megtettem amit megtettem. Kedvesem 4 hónap után otthagyta a családját. Elmondtam amit tettem közben. Egy évébe tellett amíg megbocsájtott, és mindezt azért tette mert nagyon szeretett, és akarta hogy sikerüljön rendezni a dolgokat. Szóval nem voltunk együtt, de én megígértem hogy várok, és nem vártam. Súlyosabb a dolog, mint a te pasid tette. De ha tényleg szeretitek egymást akkor neked is tenned kell azért hogy meg tudj bocsájtani, de igazából ebben az esetben nincs is mit, mert ő nem ígérte hogy vár. Nő is tud félrekúrni, akkor is ha mást szeret. És mégcsak utolsó szajhának se kell hozzá lenni. Ne kategorizálj, meg dobozolj sztereotípiákat. Nem voltatok együtt, megtette, lehet hogy azzal a célzattal hogy felejtsen, mint én. Számodra itt a lehetőség, hogy megbocsáss ha tényleg szereted. Ha meg nem akkor asztala viszta, kár együtt lennetek, és őt hibáztatni mert kettőtökön múlik hogyan tovább. Öt éve vagyunk együtt a barátommal, és még most is nagy a szerelem, de meg is küzdöttünk érte. Először ő bocsájtott meg nekem, és én csak utána magamnak. Még ő segített nekem hogy feldolgozzam amit tettem. Ezt nevezem én szeretetnek.
2011. febr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Neked fáj lelkileg, de nem róhatod fel neki. Tedd túl magad rajta. Feledkezz meg róla.
2011. febr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy azért írtál-e a fórumra mert megerősítésre vársz. Neked kell tudni, érezni azt, hogy mit szeretnél ettől a lánytól. Ha ez a tüske benned van, az már régen rossz. Lehet, hogy most el fogod tudni fojtani, de később egészen biztos vagyok benne, hogy veszekedések alkalmával elő fog jönni; a fejéhez fogod vágni.


Azt kell eldöntened, hogy akarsz-e tovább szenvedni.

2011. febr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Szerintem nem kell ahoz lefeküdni senkivel,hogy ràdöbbenjünk mennyire szeretem vagy nemszeretem a pàrom.Az igazi szeretet vagy szerelem nem mulik el egyik naprol a màsikra.ha szeretek valakit akkor is szeretem mikor haragszok rà mert a kettöt nem kell összekeverni.Szerintem hagyd a francba nem szeret igazàn csak szeretget.tudom,hogy mennyire fàjdalmas elfogadni,hogy igazunk van ebben az esetben és szerintem te is tudod mit akarsz,de még is sajàt magad ellen probàlsz beszélni és cselekedni.A tüske benned van és benned is marad.ha most folytatjàtok és minden ok lehet,hogy késöbb vitatkozàs alkalmàval ez ki fog belöled pattani és lehet nem lessz jo vége.ezt kell megelözni és inkàbb szenvedj most egy "kicsit"mint késöbb sokat és nagyon.kutyàbol nem lesz szalonna...
2011. okt. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
ne legyél rá mérges....
2017. nov. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!