Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a barátnőm "megcsalt" mikor nem jártunk, akkor kéne, hogy mérges legyek rá?

Figyelt kérdés
Tehát nem jártunk akkor éppen, és véglegesnek is gondoltuk a szakítást aztán Ő lefeküdt valakivel és azt mondja, hogy rájött, hogy én kellek neki. Elhiszem , hogy hibázott, de én úgy vagyok vele, hogy ez engem eléggé megaláz és én egyszerűen nem tudtam másra gondolni abban a rövid időszakban, amíg nem jártunk és ezt annak tudom be hogy szeretem. A válaszából meg az jön le, hogy neki azt akkor szabad volt csinálni és emiatt nem haragudhatok rá, de szerintem ez arról szólna, hogy nem azért nem fekszem le mással hogy ezzel a barátomat ne bántsam meg, hanem magam miatt nem is akarok egyszerűen azért mert szeretem. És úgy érzem ezt nem képes elfogadni, de viszont azt hiszem, hogy ő is szeret, de bennem mégis bennem van a tüske. Ilyenkor mi a teendő? Várnék valami kiengesztelést a részéről.
2011. febr. 12. 13:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
77%

Mondom, én nem tudnék bízni benne, és nem tudnám elhinni, hogy tényleg szívből szeret. Én úgy gondolom, ha valaki igazán szerelmes másba, akkor eszébe se jut mással lenni, még csak csókolózni se. Se bosszúból, se haragból. Ha szerelmes vagy valakibe, Ő az első a szívedben, akkor is, ha nem vagytok együtt. A másik meg, hogy én nem is tudnék olyannal lefeküdni, akibe nem vagyok szerelmes. És szerencsére ezzel a barátom is így van. Soha nem is értettem, hogy mi jó abban, hogy olyannal szeretkezel, akit nem szeretsz. Pl. a barátom 2 év után szakított az exével, amiatt, hogy Ő már nem szerette. Egy csomó alkalma lett volna, hogy lefeküdjön lányokkal, sőt, nagyon mérges lett, mikor megtudta, hogy egy haverja összejött az exével (bár ez csak a hiúságát bántotta...), de akkor se kezdett Ő bosszúból mással járni, vagy hasonló...

Én biztos nem tudnék semmilyen magyarázatot elfogadni, azon kívül, hogy már nem szerelmes belém. Gondolj bele, ha beléd szerelmes, akkor hogy képes másik fiút megcsókolni, hogy bír mással szeretkezni? És ezen nem változtat, hogy együtt vagytok- e, vagy sem. Azt meg pláne baromságnak tartom, hogy azután jött rá, hogy Te kellesz neki... Ha szerelmes, akkor azt nem csak akkor érzékeli, miután szexelt mással, és nem volt olyan jó... Ha szerelmes Beléd, akkor mondjuk a szakítás után otthon sírt volna, vagy elment volna bulizni a barátnőivel, esetleg megpróbált volna mással összejönni, de már a szex ELŐTT rájött volna, hogy ez neki nem megy, mert Téged szeret. De mondtam, ez csak az én véleményem, nem minden ember olyan, mint én...

2011. febr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Hát nem könnyítetted meg a dolgom, mert tényleg az van, hogy egyik ember ilyen a másik olyan, de pont ezért érzem, hogy ha ő nem is ilyen mint mi akkor legalább tenne valamit, hogy elhiggyem, hogy félreértés volt a részéről. Na mindegy azért köszönöm a válaszod :).
2011. febr. 12. 16:02
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

1. nem jártatok, tehát nem csalt meg

2. pont ezzel a másik szexkapcsolatnál jött rá arra, hogy te vagy az igazi, és téged akar és szeret!

3. őszinte volt, megbánta.


Akkor most mi a baj?


Akkor alázott volna meg, ha járás közben csalt volna! És pluszban még titkolta volna!


26.L

2011. febr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én nem fekszem le senki mással mert őt szeretem. Ennyi a baj.
2011. febr. 12. 16:43
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb megállapíthatnád magadban, hogy nem szeret eléggé. Engesztelésnek, lelkiismeret-furdalásnak nem lenne értelme, mert bűnt nem követett el.
2011. febr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

na hallgasd meg az én történetem.

kis 16éveske voltam, együtt voltam az akkori barátommal már 3hónapja. (ugye a szex nálunk még nem játszott (szerintem ez a normális))

nagyon sokat veszekedtünk mindenféle apróságokon de mindig kibékültünk. egyszer egy buliban megismerkedtem egy másik sráccal, tetszett de nem történet semmi a barátomra való tekintettel. aztán ujrakezdődtek a viták. mígnem ott tartottam h ennyi vége. nem mondtuk ki, csak nem kerestük egymást. és a másik srác jelentkezett és elhivott randira. elmentem. csók lett belőle, se több se kevesebb, de elég volt h rájöjjek h hiába tetszik meg rendes meg áhh, a barátomat szeretem. másnap találkoztam vele, elmondtam, és egy másfél hét könyörgés után újra összejöttünk.

na én fiatalabb voltam. mi nem voltunk teljesen hivatalosan külön, viszont csak csók volt. az eset súlya ezért hasonló. mi túlléptünk ezen a problémán és még sokáig együtt voltunk. ha szereted és újra megtudsz majd bízni benne, akkor lépj túl rajta, és legyetek boldogok. mérlegelj. melyik a jobb? a tudat h a barátnöd egy szünet alkalmával mással is volt, v az hogy ezután nem lesz az életedben Ő.

2011. febr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Először is, szerintem ne nem is kérdezel, mert a szitu világos előtted, hogy mivel szakításkor azt gondoltátok, ez végleges, ezért joga volt mással.


Az, hogy mérges legyél-e... ez megint nem jó kérdés, mert a méreg az nem attól függ, hogy mit írunk erre ,hane mte magad kell hogy érezd, mérges vagy-e, vagy nem.


Az, hogy mit érzel, neked kell tudni, azt meg hogy joga volt, azt is tudod.


ami neked kell ,hogy feldolgozd, és eldöntsd, most mit tegyél.


Kaptál egy lelki sebet, amit megértek, mert szerintem is ez megalázó lehet, ha te rá gondoltál, és ő is visszatért, és úgy érzed, így benne nem akkora a szerelem, mint benned. Ezt el kell döntened, hogy ez az érzés el fog maradni belőled, vagy nem.

Ha nem ,akkormegmérgezheti az érzelmeidet később.


mostani barátnőm a gyerekkori szerelmével feküdt le először, majd szakítottak, (lehet a pasi már akkor is csalta a vége felé) aztán az elment csajozni, sok csajjal évekig, közben barátnőmnek is volt 2 hosszabb kapcsolata. ezek után újra összejöttek, összeházasodtak, lett 2 gyerekük. De a pasi nem bírt szakítani az élvezethajhászással, és sokszor megcsalta, míg elváltak, mert a pasi már a ribijéhez is költözött, miközben házasok voltak.

Ez egyszer arra tanulság, hogy lehet, ha könnyedebb az elején, lehet az is marad később is. De ha hűséges maradt volna a házasságban, egyiket sem zavarta, hogy a másik közben kefélt mással is, mert ebben egyeztek meg, hogy szakítanak.

Harmadik meg, hogy nekem is az exem volt az első, és nehezen szoktam hozzá válás után, hogy olyannal kell lefeküdnöm majd,aki fene tudja hány másikkal volt már. (persze ezt előre általában értettem, ismerkedéskor ezt már tudtam később a barátnőimről)

Tehát az elején lehet ez zavar,. hogy mással is volt már, de ha nem tart sokáig ez a barátnőd, és többel csajozol, akkor ez lesz az általános, hogy már volt sokkal. Meg te is.

Döntés a tiéd, beszéld meg vele, ismerd meg amennyire lehet az érzéseit, hűségre való szándékát, és döntsd el, de akkor tényleg tartsd magad ahhoz. Ha nem bírod el az érzést, inkább hagyd. Egy "megcsalás" is megfúrhatja véglegesen bármely kapcsolatot, főleg az elején, naívan, ártatlanul való hozzáállás idején.

De a következő csajnak már te sem leszel szűz!

2011. febr. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
39%
Hiába mondod, hogy te nem feküdnél le mással, ha nem járnátok, mert őt szereted... Sosem tudod mikor látsz meg akár egy iszogatás alkalmával egy dögös macát, és döntöd el, hogy na én ezt ma megbäszom... Sose tudhatod! Az pedig egy dolog, hogy más szeretsz, tudod azt is szerintem, hogy a szex és a szerelem nem mindig függ össze. (Mellesleg részben hálás is lehetsz ennek a """megcsalásnak""", mert ha jól vettem ki az írásodból, ez döbbentette rá a barátnődet arra, hogy mennyire nagyon szeret téged....
2011. febr. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 kisnita ***** válasza:
75%

Na itt van a különbség a nő és a pasi közt...

Elmondom szerintem hogy volt. Szeretett téged, szakítottatok és szó nem volt arról, hogy kibékültök. A lány úgy gondolta más vizekre kell eveznie, hogy elfelejtsen téged mert ez a kapcsolat meghalt. Összejött egy másik pasival akivel lefeküdt. Közbe/utána rájött, hogy neki ez így nem jó és nem az új pasi miatt hanem TE miattad, ha még 100 pasival lefeküdne akkor se tudna elfelejteni téged. Úgy döntött inkább abba fektet energiát, hogy rendbe hozza a kapcsolatát azzal akit szeret, Veled.

Neked ez azért kínai mert pasi vagy. Nyugi, nekünk meg az kínai ahogy ti pasik gondolkodtok meg vélekedtek dolgokról. :D

2011. febr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Valójában ez egy menekülés volt a lány részéről, nem pedig megcsalás, akárhogy nézzük. Hivatalosan sem csalt meg (mivel nem voltatok együtt), és érzelmileg sem csalt meg (mert téged szeretett akkor is, amikor megtette, pont a te képed elől menekült, próbált elfelejteni, de nem sikerült neki). Általában a pasik szokták ezt csinálni :DDD
2011. febr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!