Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a barátnőm "megcsalt" mikor nem jártunk, akkor kéne, hogy mérges legyek rá?

Figyelt kérdés
Tehát nem jártunk akkor éppen, és véglegesnek is gondoltuk a szakítást aztán Ő lefeküdt valakivel és azt mondja, hogy rájött, hogy én kellek neki. Elhiszem , hogy hibázott, de én úgy vagyok vele, hogy ez engem eléggé megaláz és én egyszerűen nem tudtam másra gondolni abban a rövid időszakban, amíg nem jártunk és ezt annak tudom be hogy szeretem. A válaszából meg az jön le, hogy neki azt akkor szabad volt csinálni és emiatt nem haragudhatok rá, de szerintem ez arról szólna, hogy nem azért nem fekszem le mással hogy ezzel a barátomat ne bántsam meg, hanem magam miatt nem is akarok egyszerűen azért mert szeretem. És úgy érzem ezt nem képes elfogadni, de viszont azt hiszem, hogy ő is szeret, de bennem mégis bennem van a tüske. Ilyenkor mi a teendő? Várnék valami kiengesztelést a részéről.
2011. febr. 12. 13:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem jártatok akkor mi a gond??? Már nehogy te mondd meg neki, hogy kivel feküdhet le és kivel nem!
2011. febr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%

Csak az alap kérdést olvastam el, fölösleges a többit.

Nem tudom, milyen logika alapján kéne haragudnod rá.

2011. febr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Én (vagyis mi, a párommal) nagyon féltékeny típus vagyok, tehát nem bizto, hogy el tudnám viselni, mert mindig eszembe jutna. (Lehet, ezért most lepontoztok, de ilyen a természetünk). Mérges nem kellene, hogy legyél rá, elvégre is nem jártatok. De teljes mértékben megértem, hogy nem jól esik, de ez nem azt jelenti, hogy nem szeret, lehet ő se annyira "akarta", csak más karjaiba menekült a szakításból. Mennyi időt hagytatok ki?
2011. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
98%

Mindkettőtök álláspontját értem, nem tudnám megmondani, hogy "kinek van igaza".

Hogy is mondjam, az eszemmel neki, a szívemmel, neked adnék igazat. Mármint én pl. itt vagyok 3 hónappal egy szakítás után, még mindig szeretem az ex-kedvesem, és el nem tudnám képzelni, hogy a közelembe engedjek valakit. Mert szeretem.

De a fene tudja, ez másnál hogy működik.

2011. febr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
72%

"Szerintetek ha a barátnőm "megcsalt" mikor nem jártunk......."


Hát szerintem ez nem megcsalás.

2011. febr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:59

Épp ezért van idézőjelben.

2011. febr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
80%
Hát azért korában se jutott eszébe mielőtt lefeküdt veleXD Szerintem kifejezeten akarta miellőtt újra kezditek, egy kis szexet akart még előtte valakivel.
2011. febr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Nem volt szó újrakezdésről, tehát nem sexet akart az "újraösszejövés" előtt, egyébként ha így van az régen rossz. Utána találkoztunk és akkor jöttünk rá, hogy végül is hogy is állunk.

De a lényeg: pont azért van hosszabban leírva a dolog mert elég bonyolult és a lényege annyi lenne, hogy nem az a baj, hogy lefeküdt mással, hanem hogy nem látja be, hogy hiba volt, meg hogy nem kellett volna megtenni. Persze ha nem járunk és nem szeret akkor meg van engedve, de akkor ne mondja, hogy szeret és ne akarjon velem lenni. Nem tudom mi nem érthető ezen.

2011. febr. 12. 14:38
 9/29 anonim ***** válasza:
62%

Én értem, miről beszélsz. Ha mi szakítanánk a barátommal, és Ő utána elég rövid időn belül lefeküdne mással (szóval nem úgy, hogy összejönnek, és 1-2 hónap után lefekszik vele), akkor egyrészt biztos lennék benne, hogy nem szeret már engem, mert ha szeretek valakit, akkor azzal fekszek le, és nem fekszek le mással... Másrészt nagyot csalódnék benne, mert olyannak ismerem, aki csak olyannal fekszik le, akibe szerelmes. Szerintem ha igazán szeretsz valakit, akkor nem bírsz mással lefeküdni, akkor sem, ha már nem vagytok együtt. Mérges nem lehetsz rá, hiszen valóban azt csinál, amit akar, ha nem vagytok együtt, csak én biztos nem tudnám elhinni, hogy tényleg szeret, ha ilyet tett. Ha szerelmes lenne beléd, akkor nem tett volna ilyet, mert képtelen lett volna más fiúval lenni, amíg nem enyhülnek az érzései irántad. Én legalább is így lennék. De nem vagyunk egyformák.

20L

2011. febr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Na erre már tudok valamit építeni. De szerinted biztosan nem történhet meg a dolog, csak akkor ha nem szeret? Mert ugye nagyon haragudott rám, és miután megtörtént a dolog egyből rájött hogy nem volt neki okés. Igazából nemtudom mit higgyek, nem tudom miből jöjjek rá hogy megbízhatok e benne újra.
2011. febr. 12. 15:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!