Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny pár miatt hanyagolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny pár miatt hanyagolt barátok. Mennyire elfogadható ez?

Figyelt kérdés

Dióhéjban: jó pár évvel ezelőtt együtt voltam egy lánnyal (párkapcsolat), akivel aztán elváltak az útjaink, de jó barátok maradtunk, ami nálam szakítás után nem gyakori, éppen ezért fontosnak számított ez a barátság.


Azóta mind a ketten boldog párkapcsolatban élünk és törekedtem arra, hogy ez ne legyen akadályozó tényező a barátságunkra nézve, ám az ő jelenlegi párja rendkívül féltékeny rám, mivel tud a közös múltunkról, és ugyan annak ellenére, hogy nem tiltja meg neki, hogy keressen, Ő mégsem teszi, mert idézem "sok veszekedést szítana és én béke párti vagyok".


Tehát akkor kukába dobott, mint jó barátját csak azért, mert a saját érdekeit nézi? Miért nem áll ki a saját barátaiért a párjával szemben? Mennyire elfogadható ez?


2011. febr. 12. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Tényleg zavaró tud lenni az ilyen bartáság, hidd el.

De parasztság féltékenység miatt a másikat valamire kénszeríteni.

2011. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én megértem a csajt, fontosabb neki egyenlőre a párja, mint a jó barátjával tartsa a kapcsolatot..


Attól még barátok maradhattok, de megbeszélhetnéd a csávóval hogy, csak barátja vagy, nem szeretnél semmi komolyat..

2011. febr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Adri244 válasza:

Az a helyzet hogy valahol meg lehet érteni a csajt, nekem se tetszene ha a pasim a volt csajával barátként menne mindenhová.. Probálj meg dumálni a barátnöjével hogy nem akarsz töle semmit és hogy te szereted a párod viszont szeretnéd ha haverság megmaradna az ö párjával. Mondjuk mehetnétek 4esben valahová hogy mindenki megismrjen mindenkit az mégse annyira gáz mintha te mennél más pasiával kettesben.. Kár hogy feláldozná a barátságot de sajnos a szerelem ilyen lehet nem is lesz tartós de azért megtesz az ember mindent hogy legalább müködjön..

2011. febr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos kizárt, hogy tudjak beszélni a pasijával, mert egyszerű, mint a faék, csak anyázik és ebben ki is merül a dolog, még az is többet érne, ha keresnék egy téglafalat és azzal próbálnám megbeszélni.


Természetesen megértem, nekem sem tetszene fordított esetben, de ha én képes voltam kiállni mellette és elmagyarázni a helyzetet a barátnőmnek, akkor ezt viszont is elvártam volna, főleg annak fényében, hogy mennyire fontosak voltunk egymásnak.

2011. febr. 12. 13:24
 5/5 anonim ***** válasza:
HA már ennyire féltékeny, akkor nincs meg a közös bizalom, ami egy igazi kapcsolat alapja. Így már nem nagyon éri meg.
2011. febr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!