Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontosnak tartjátok a "szeretl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontosnak tartjátok a "szeretlek" szó kimondását egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ti mennyire tartjátok fontosnak, hogy időnként elmondjátok szóban is a párotoknak, hogy szeretitek? Vagy felesleges, és inkább a tetteinkkel mutassuk ki a szeretetet? Milyen gyakran mondjátok egymásnak ezt a szót, vagy mondjátok egyáltalán?


Csak véleményekre vagyok kíváncsi, fiúktól, lányoktól, bármi jöhet... :)


2011. febr. 11. 21:41
1 2
 1/11 Moszuke ***** válasza:

fontos és

heti 1x kb.

23/f

2011. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
szerintem teljesen szükségtelen, ha mondani kell ott baj van, de egyszer kétszer persze elfér sőt jót i tehet.. elég sokrétű dolog :)
2011. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fontos.Bár szerintem tök mindegy heti hányszor! Csak ne a fellegekbe beszéljen.
2011. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy érzés, az érzéseinket nem kimondani, hanem kimutatni kell, persze jól esik az embernek, ha mondják is neki, de nem kell túlzásba vinni.:)
2011. febr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A nők fontosnak tartják, a pasik nem annyira. Nekem is jól esik, ha a párom kimondja mit érez, de a tettek sokkal fontosabbak!!!
2011. febr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Én szerintem nagyon gyakran használnám. 15/L
2011. febr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Én és a barátom nem mindennap találkozunk sajnos sőt, így mindennap mondjuk egymásnak mivel nem tudjuk kimutatni telefonon illetve msn-en skype-on.. De amikor találkozunk akkor is mondjuk de inkább mutatjuk. ;)
2011. febr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igaz! Sokkal fontosabb a tettekkel való kimutatás, én azért örülök ha "meghallom!:)
2011. febr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
hat nem tom ki h van vele de mi egy nap biztos elmondjuk 6x 7x :D mondjuk csak telefonon beszelunk mert egyetemen van es hetvegente talizuk de akkoris egy nap 6x 7x minimum mondjuk de inkabb annal is tobbszor mikor hogy :P
2011. febr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19%

Kedves Kérdező!

Én nagyon fontosnak tartsam, hogy kinyilvánítsunk az érzéseinket. Ez egy őszinte kapcsolat alapja.


Pl.: Szeretlek szopni.


16/L

2011. febr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!