Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nagyon hülyén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon hülyén érzem magam ezért.

Figyelt kérdés
20 éves leszek,de még nem volt semmi komoly kapcsolatom se,ez engem nagyon zavar,bulizni mostanában nem járok,mert az összes discoba a környéken 12-13 évesek járnak,most,hogy a legjobb barátnőmnek is lett pasija,azóta nagyon rosszul érzem magam,úgy érzem,soha sem lesz senkim.
2011. febr. 11. 16:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
utolsónak:köszi a tanácsot,de sajnos itt a környéken nagyon kevés lehetőség van a szórakozásra
2011. febr. 11. 16:27
 12/15 anonim ***** válasza:

Látom nem megy át az üzenet. :)

Ezt nem lehet úgy intézni egy faluban, hogy ha 10 km-es körzetben nincs semmi, akkor feladod. Nem olyan nagy ez az ország, hogy ne lehetne utazni egy kicsit, és ne mondd már nekem, hogy ott sehol semmi nincs 50 km-es körzetben. Nem vagy te egy kicsit nagyon lusta? ;)

2011. febr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
ja és nem magyarországi vagyok
2011. febr. 11. 16:41
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyéb kifogás?:)
2011. febr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hagyd, aki nem akar tenni a változásért az menthetetlen.
2011. febr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!