Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tehetnék? Lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tehetnék? Lassan begolyózok.

Figyelt kérdés
szerelmes lettem a legjobb barátomba. neki van barátnője, szereti de nem szerelmes. én ezt tiszteletben tartom ergo nem indulok rá. még csak meg sem mondtam a srácnak. sajnos osztálytársak vagyunk ezen belül egymás mellett ülünk, ami méginkább megnehezíti a dolgomat. szerintem lehetne nála esélyem de nem akarok egy kapcsolatba sem belefolyni elvégre a barátom, és azt akarom hogy boldog legyen. mit tehetnék, hogy ne hülyüljek meg? vagy egyáltalán ilyenkor mit lehet csinálni?
2011. febr. 10. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzet... Én is benne vagyok ebben, csak neki nincs barátja, és gondolom ebből már sejted, hogy Ő lány, én fiú. Javaslom, hogy ne mondd el neki, egész addig, amíg nem feltétlenül szükséges! Ha a jelenlegi barátnőjével esetleg nem mennek jól a dolgok, és szakítanak, akkor vársz egy kicsit, vigasztalod, és utána próbálkozhatsz. De addig is a barátságot építsd, mert én elkövettem azt a hibát, hogy szerelmet vallottam, és azóta ugyan barátok vagyunk, de így már nem a régi. Nem úgy vallottam szerelmet, mint egy romantikus filmben vagy hasonló, egyszerűen elmondtam, hogy én többet érzek, mint egyszerű barátság. Ha tényleg ez az igazi nagy szerelem, akkor hiába próbálkozol, nem fogod elfelejteni az érzést. Én is próbáltam, nem megy. Ha szeretnél még beszélni erről, írj privátba! Talán tudok mondani olyat, amivel segíthetek. Addig is: Egy dolgot adj magadnak: IDŐT! Várj türelmesen, és lehet, hogy történik valami...
2011. febr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy,mintha magamat olvasnám. Mi is egymás mellett ülünk,osztálytársak vagyunk,sőt,diákcserére is együtt fogunk menni(két két,barátnője nélkül)... Két éve szerelmes vagyok belé,csak most összejött ezzel a lánnyal,aztán még nem is volt időm elmondani neki a dolgot... talán ha 3 hónapja vagyunk jó barátságban...Én úgy próbálom megoldni a problémát,hogy amit csak tudok,szivességet megteszek neki (persze nem rabszolga módra,mondjuk nem is kér ilyent) A közös programokra,amikre hív,mindig elmegyek,még akkor is ha nem nagyon érek rá,vagy valami,meg hát próbálok egy kicsit az ő stílusa felé orientálódni... A barátnőjével mindig veszekednek,szóval már látom a kapcsolat végét,de szépen maradok jóbarátként nála. Aztán majd ha szakítanak,minden eldől. :D
2011. febr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!