Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Te mit tennél?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudor84 kérdése:

Segítség! Te mit tennél? (lent több)

Figyelt kérdés

Szaisztok!

Barátnőmmel 3 éve vagyunk együtt, mindig voltak kisebb összezörrenések, mert jóformán egyedül takarítom otthon a lakást pasi létemre. Viszont most a következő történt...

Minap otthon voltam szabin kimostam a ruháit, és szokása szerint minden szeméttel teli voltak a zsebek, de mindig megnézem, nehogy olyat dobjak ki, ami fontos...

Találtam egy cetlit, amire a következő volt írva "Jóképű Lacika" + mobil telefon szám...

Ma megakarom vele beszlni ha hazaérek... de nem tudom, hogy higgyek e neki... Szerintetek?


2011. febr. 10. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez elég fura kis cetli, te tudod mennyire bízol benne, és mennyire lesz hihető a meséje. Majd azért írd meg mi volt.
2011. febr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A leírtak alapján nekem az jön le, hogy a barátnőd csúnyán kihasznál.. Elvár olyan dolgokat amiket neki kéne megcsinálnia vagy közösen!Te meg inkább ráhagyod, mert szerelmes vagy. Az a telefonszám a zsebében meg egy újabb bizonyíték, hogy az orrodnál fogva vezet.Lehet csak a zsebébe nyomták, de én kétlem. Beszélj meg vele mindent őszintén, határozottan. Vond kérdőre, ismerned kell annyira, hogy tudd igazat mond-e vagy hazudik.
2011. febr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát elég nagy papucs vagy,milyen nő az aki a pasijával takaríttat,meg mosatja a ruháját.Mindenképp kérdezd meg,hogy nincs-e valami amit el akar mondani,ha azt mondja h nincs,tedd elé a cetlit...
2011. febr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben van, majd megírom, hogy mi volt, mosni kölcsönösen szoktunk, mert sokszor dolgozunk úgy, hogy a másik meg otthon van és fordítva, ez nem papucsság kérdése, de ha mosni kell nem csak a sajátomat mosom ki...
2011. febr. 10. 10:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak tudod vannak dolgok,amik a nőkre tartoznak,és a leírásodból az jött le,hogy mindent te csinálsz.Én sem csak magamra mosok,ez egyértelmű.Ha mosogatok se csak azt mosogatom el amit én használtam...24/N
2011. febr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ne szólj neki, rakd az asztalára a cetlit, és ő elgondolkodik, hogy vajon láttad e csak nem szólsz, aztán vagy meghűzza magát vagy beszél róla

vagy pedig kidobod a cetlit, ő keresni fogja, de persze nem meri tőled megkérdezni, hogy találtál e cetlit, mer akkor lebukna :)

2011. febr. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na mi volt?
2011. febr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!