Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Könnyűvérű csajnak benőhet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyűvérű csajnak benőhet a feje lágya?

Figyelt kérdés
gondolok itt arra, hogy lehet-e megbízható és hűséges barátnő egy olyan csajból, aki azelőtt rengeteget pasizott, és szex kapcsolatai voltak?
2011. febr. 8. 23:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kutyából nem lesz szalonna, ezt is tartja egy régi mondás...

A rengeteg pasizáshoz szokott hozzá, és akaratlanul is elkezdene kacsingatni más felé, nem véletlenül könnyűvérű...

A probléma ott kezdődne, hogy mivel sokat pasizott, sok a hímtagú ismerőse/haverja/barátja is. Ha velük tartja a kapcsolatot (miért ne tenné), abból féltékenység lenne részedről.

Változhat, ez tény, de jól értékeld át magadban a helyzetet, ne okozz magadnak felesleges szenvedést!

2011. febr. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

azért sztem az sem mind1 h miért volt "könnyűvérű" az illető csaj.

1. a pénzes pasikra hajró ribi, és mindig a vastagabb pénztárca után ment --> akkor lehet melletted is félre fog kacsingatni ha gazdagabb, lehúzhatóbb pasit talál.


2. ha szimplán élvezetből volt sok pasival, akkor ha szeret akkor nem fog félremenni. és akkor semmi okod a féltékenységre. legalábbis magamból kiindulva.


fiú haverokra meg egyébként sem lehetne ok féltékenységre. gondolom neked is vannak lány haverjaid, ismerőseid. azért szintén magamból kiindulva aki a 2. csoportba tartozik az azért eléggé ragaszkodik a függetlenségéhez, és aki miatt azt feladja azt nem véletlenül teszi, hanem mert valóban szereti és csak vele akar lenni nem mással. nálam legalábbis így működik.

2011. febr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"1. a pénzes pasikra hajró ribi, és mindig a vastagabb pénztárca után ment --> akkor lehet melletted is félre fog kacsingatni ha gazdagabb, lehúzhatóbb pasit talál." <--- ezt addig csinálja míg be nem tölti a 30-at, ekkor lejár a szavatossága... oszt mehet 60-ért diódát dugdosni szalag mellé.


a másik fajta: szimplán szeret B***NI, úgy mint mi mindannyian. Hol a gond? Neked is mire megnősülsz megvolt már a fél város. (hülye vagy ha előbb állsz kötélnek) Nincs ezzel semmi baj

2011. febr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség, hogy akinek voltak szex kapcsolatai, az nem tud hűséges lenni egy normális kapcsolatban. Magamból kiindulva, volt 2 szex kapcsolatom, és komolyak is, több évesek, és egyszer nem léptem félre a komoly kapcsolatban! Mint mondtam, a szex kapcsolat szerintem sok lánynak csak azért van, mert nem találja az "igazit", és inkább belemegy egy szex kapcsiba, mint hogy egyedül legyen. Volt olyan is, hogy nem volt komoly kapcsolatom kb. másfél évig, és nem feküdtem le ennyi idő alatt senkivel, aztán meguntam, hogy várjak az "igazira", és egyedül sírjak, hogy milyen rossz, inkább egy szex kapcsolat, mint a magány. Ha meg több pasija volt, az azt is jelentheti, hogy egyszerűen nem volt boldog velük, vagy kihasználták, nem biztos, hogy ribanc. Szerintem ismerd meg a lányt, mielőtt elítéled, kérdezd meg inkább tőle, hogy miért csinálta. Ha azt mondja, hogy azért, mert azt az életet élvezi,akkor nem érdemes kezdeni vele, de ha hasonló okokból mint én, akkor megérdemel egy esélyt. (szerintem)
2011. febr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Turbocharger ***** válasza:
Igen, csak kicsi az esely h megvaltozik.
2011. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!