Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Könnyűvérű csajnak benőhet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyűvérű csajnak benőhet a feje lágya?

Figyelt kérdés
gondolok itt arra, hogy lehet-e megbízható és hűséges barátnő egy olyan csajból, aki azelőtt rengeteget pasizott, és szex kapcsolatai voltak?
2011. febr. 8. 23:36
1 2
 1/15 Tomika90 ***** válasza:
ha kiélte magát teljesen miért ne...
2011. febr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
igen
2011. febr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Kövezzetek meg érte de szerintem aki 1szer megszokja azt az életmódot, az nagyon ritkán tud változtatni. Persze sok esetben nem is akarnak, mert jól érzik magukat a bőrükben.
2011. febr. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 venator válasza:
K.rvából lesz a jó feleség...tartja a mondás...
2011. febr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Lehet, hogy csak azért voltak szexkapcsolatai, mert nem talált egy normális pasit sem, és bizonyos szükségletei viszont voltak, gondolok itt szeretet hiányra, szexhiányra, ilyesmi... Nekem volt több komoly kapcsolatom is, és szexkapcsolat is(jelenleg is egy ilyenbe vagyok:S), de jobban vágyom egy normális kapcsolatra, viszont még ezt nem találom meg, addig nem fogok egyedül maradni, fiatal vagyok, és élvezem az életet, persze ez nem azt jelenti, hogy hetente mással bújok ágyba...
2011. febr. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

az utolsóval egyetértek. nekem is sok egyéjszakás meg többéjszakás kapcsolatom volt, amikor vagy nem akartam kapcsolatot (mert épp egy szakításon voltam túl), vagy most amikor már nagyon szeretnék egy normálisat de nem jön össze. viszont amikor kapcsolatban vagyok, akkor maximálisan hűséges vagyok, sose, dugtam félre a párom mellett.

vk azt írta h aki megszokja az ebben is marad, nem tud normális kapcs.ot. hát ezt cáfolnám. egy ideig jó ez az életmód az biztos. de azért örök időkre nem, pl nekem is hiányzik már az érzelmi része a dolognak, a kötődés és a stabil pont. és ha meglesz akkor meg is fogom becsülni. de amíg nincs addig miért ne élje ki magát az ember?

2011. febr. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sztem is van esély arra, hogy egy ilyen csaj megváltozzon. Legjobb ezt úgy kideríteni, hogy komolyan eldumálgatsz vele, akár neten is. Összehaverkodsz vele úgymond, és később komolyabb dolgokat is megosztotok egymással. Figyeld meg, már az írásából ki lehet deríteni, hogy szellemileg milyen szinten áll.
2011. febr. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%
az ilyeneknek még a lánya is loty*ó lesz báttya!
2011. febr. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Elvileg lehetséges, az előttem szólók is leírták. Gyakorlatilag még soha nem láttam ilyet. Na meg az sem túl jó, ha együtt jártok akkor a fél kerület a "sógrod" lesz. Keress normálisat, ezt meg hagyd bent a közösben.
2011. febr. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
* sógorod
2011. febr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!