Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet velem a baj, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a baj, hogy egy lánynak sem jövök be?

Figyelt kérdés

Szerintem annyira nem vok csúnya, hogy engem szégyelni kelljen. Mindig megborotválkozom, arcot mosok, stb de amikor odamegyek egy csajhoz, akkor mindig elutasít, vagy nem is akar dumálni, nem is figyel rám. De ilyen dobberman fejű, nővére feszes kis farmerjában feszítő cávóért, nagy sárga lófogakai vannak, még is ragadnak rá a nők.


17/F


2011. febr. 8. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:

légy határozottabb egykicsit, és ne úgy menj oda a csajhoz, hogy közben az jár a fejedben, hogy : jaj, nem kellek neki, elutasít stb.

csak pozitívan, higgy magadban:)

2011. febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A korosztályod vagy még inkább a generációd hibája, idővel meg fog változni. Ha meg olyan csajt akarsz akinek az ilyen pasik jönnek be akkor ne lepődj meg. Egyszerű srácnak egyszerű csaj. A csajoknak csak az számít ebben a korban hogy fel tudjanak vágni a pasijukkal. Ugyanakkor az hogy szerinted helyes vagy nem mond el semmit, még néha egy kép sem elég hogy valakiről véleményt lehessen mondani.
2011. febr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha van vér a pucádban belinkelsz egy képet és akkor a csajok megmondják. Itt kapásból 20-30 csaj véleményét kapod majd.
2011. febr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bix ***** válasza:

ez tényleg a ti korosztályotok sajátossága. mostanában az emósok hódítanak, rengeteg 14-16 éves lányt látok elég szépeket ilyen kis őzgerinc agyonvasalt fejű csőnacis srácokkal. mostanában ez a divat, a normális 14-15 éves lányok még nem annyira rámenősek, bevállalósak, aki meg igen annak minden a külcsín, hogy milyen a ruhád, milyen a stílusod, hogy lehet e villogni veled, van e motorod, jogsid, kocsid, stb.


szerintem legyél határozott, picit rámenős, és sz@rd le ha visszautasítanak, a következő majd összejön. vagy az azutáni:) ne görcsölj, és ne add fel:) ennyi a titok

2011. febr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem csak a külsőtől függ...
2011. febr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Egyszerűen ezt nem értem. Most láttam ezt a srácót, és van bnője. :(

Csak én nem tetszek senkinek soha. :@

2011. febr. 26. 09:45
 7/10 anonim válasza:
Linkelj egy képet, és könnyebb lesz megmondani, mi a baj...
2011. febr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba akinek nem tetszel.Majd tetszel a másik 1000-nek.
2011. febr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor mégis csak csúnya vagy
2011. febr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne próbálj értelmet keresni benne, a mi korosztályunk egyszerűen meg van hülyülve. Nem tehetek róla, nem szeretem leírni, de ez az igazság. Próbálj kitartani, és ne add fel magad. A végén úgyis mi nyerünk, nem az üresfejű gyúrós, állatok!
2011. febr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!