Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért jövök be minden "csúnya",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért jövök be minden "csúnya", lánynak?

Figyelt kérdés

Suliban elég sok lánynak bejövök, ami nem is volna baj, de szinte mindegyik ilyen csúnyácska. :(

Nem szállnak le rólam, és minden szünetben velem akarnak lenni. :((( Meguntam ezt, hogy állandóan én vagyok a figyelem középpontjában, bókolgatnak nekem mint egy lánynak. Városban se tudok úgy meglenni, hogy ne ismerne ott fel legalább egy ilyen lány. :@


De aki nekem tetszik, annak meg nem jövök be, én úgy láttam rajta. :((((((


Szerintem ez miatt..


16F


2011. márc. 5. 16:43
 1/6 Bobby89 válasza:
Valszeg nem csak a csúnyáknak jössz be, csak ő merik kimutatni a tetszésüket. Egy bomba nő nem fog nyilvánvalóan rád hajtani, még akkor se ha k*rva jól nézel ki.
2011. márc. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért van, mert valószínűleg még gyerekkorodban valahol elhagyhattad a golyóidat.


Kiccsávó: a jó nők nem mennek oda senkihez!!

A jó nőkhöz neked kell odamenni!


Aki ennyire nyámnyila, az addig örüljön, amíg akad egy-egy csaj, aki odamegy hozzá.


A másik rossz hírem az, hogy a jó nők csak a nagyon jó pasikkal fognak összejönni.


Esetleg állj be szerzetesnek.

Vagy add lejjebb az igényeidet.



Én ismertem egy srácot, aki alacsony volt, kövér, szemüveges, pattanásos, mellesleg büdös állandóan, és úgy öltözött, mint egy csöves, ami nem lett volna gond, ha nem egy sík ostoba, bun,kó pa.raszt. Ennek ellenére kizárólag a legjobb csajokhoz ment oda, és nem és nem és nem fogta fel, hogy esélytelen.


Szóval vedd magad jó alaposan szemügyre a tükörben, hogy NAAA, vajon miért csak ezek a "csúnyácska", (=átlagos) csajok mennek oda hozzád, és miért nem a bombázók ostromolnak epekedve.


:D

2011. márc. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy csúnyák, csak lehet te nem látod bennük a szépet még. Nem baj, majd idővel. Ne aggódj, az ilyen lányoknak minden második srác tetszik, mindenkibe szerelmesek. Nem csak veled csinálják ezt. Csak az a baj, hogy leragadnak abban, hogy ők csúnyák, nem kellenek senkinek, de ezzel szemben kergetik az elérhetetlen pasikat, akikről tudják, hogy nem állnának velük szóba. De persze egy lépést nem tennének azért, hogy változzanak, vagy hogy valami jelét adják a pasinak, hogy tetszik nekik. Megmaradnak abban amit mondtam, ronda vagyok, és hogy mennyire helyes cuki aranyos pasi. De ha már azt mondják nekik, hogy kezdeményezz akkor kicsit, akkor válasz az lesz, hogy á dehogy, ronda vagyok, rám se tojna, szóba se állna, nem kellek senkinek, stb. Egyszerű, ne reagálj semmilyen cselekedetükre, és idővel megunják. Ne lásd rajta, nem biztos, hogy jól látod. Lehet csak fél, vagy ő gondolja ugyanezt rólad. :) Menj oda, hívd el valahova, ismerkednél vele. Lehet elutasít mert fél, lehet azért mert tényleg nem jössz be neki. Esetleg majd próbáld meg még egyszer, ha elmegy veled valahova akkor oké, ha meg elhajt megint, akkor felejtős.
2011. márc. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy annyira jóképű, h a jó csajoknak is tetsszél.
2011. márc. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a jó csaj tudja hogy felkelti az érdeklődésed ezért ő nem lép hanem rád vár a csunyácska meg ugye hát nem kelti fel sok srác érdeklődését ezért ő probál lépni;)
2011. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Enyhén nagy az egod ember :D Egy picit még fejlődj és rájössz 1-2 dologra a párkapcsolatok terén...
2011. márc. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!