Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az, hogy pár lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy pár lánynak tetszem, de én csak annak az egynek nem jövök be aki nekem tetszik!?

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok, nem vagyok egy nagy szívtipró, de kb szünetben soha nem hagynak békén a lányok, mindig köszöngetnek meg hívnak magukhoz. Ez nem is volna gond. Van köztük, nagyon "csúnya" lány is, de vannak egész helyesek is köztük, de nekem ők nekem egyszerűen nem jönnek be.

Nincs ilyen női idegálom, csak annyi, hogy tetszem neki én is. Aki nekem egy kicsit is bejön, annak soha nem tetszem, de akit kb kinem állhatok, egyszerűen nem tudom levakarni rólam.


2011. febr. 26. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Így szokott ez lenni barátom, szokj hozzá...

Akit meg ki nem állhatsz valószínű azért táplálsz ilyen negatív érzelmeket iránta mert nem tetszik, és zavar, hogy ő mégis körülrajong, viszont a kiszemelt nem.

Próbálj kapcsolatot teremteni azzal a lánnyal akit tetszik, pár gesztusból könnyen rá lehet jönni hogy te is tetszel e neki, vagy sem. Lehet igen, csak félénk, és pont azért, mert annyian már körbeugrálnak téged, úgy gondolja, hogy nincs szükséged még egyre. Voltam ilyen szituban én is, 4 évig voltam szerelmes az osztálytársamba, de soha nem kerültünk igazán közel egymáshoz. Sok csaj lézengett körülötte mert jó pasi, persze én soha nem éreztem úgy, hogy egy súlycsoportba tartoznék azokkal a lányokkal... Erre mit ad Isten, a banketten, a srác végre összeszedte a bátorságát, elhívott sétálni, és bevallotta, hogy már négy éve tetszem neki... Azt hittem ott helyben lehidalok...

Szóval csak bátorság, és meglátod, sikered lesz:)

2011. febr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez általában így szokott lenni :S
2011. febr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
azért,mert mindenki izgalmasabbnak tűnik hogyha látod hogy nem érdekled annyira,és ez igaz visszafele is.addig jó,amíg van benne kihívás.
2011. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
most mondjam azt, hogy van ilyen?! ilyen az élet. vagy engedsz az igényeidből, vagy próbálod megütni a mércét a neked tetsző leányzónál.
2011. febr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!