Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az, hogy úgy érzem egyik lánynak sem jövök be?

Figyelt kérdés
Szerintem sose lesz barátnőm mert nem hiszem, hogy bárkinek is tetszenék. Mással is volt már ilyen, vagy csak én vagyok ilyen gyagya?
2010. aug. 15. 17:59
 1/6 Kazama ***** válasza:

Nekem is volt. Kinőttem :)

Na de tényleg ne agyalj ilyeneken. Próbálj nem erre gondolni, így nem leszel görcsös sem és nagyobb önbizalmad lesz. És ha hiszed ha nem ez látszik kívülről is. Szemétség nem?

2010. aug. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Szerintem normális. Én is sokszor azt érzem, hogy fiúnak se tetszem, lehet, hogy tényleg nem. De lehet, hogy minden csajnak te kellesz, csak titkolják, mert azt hiszik, hogy neked más lányok az ideáljaid.

L/15

2010. aug. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok,inkább dolgozom,a f*szom fog stresszelni ezen...habár senkim nincs de mégis csak előrébb vagyok az életbe...
2010. aug. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
hagyjá már :D Ott van a sok jó pasi, barátnő nélkül, mert félnek, és ottvan a sok ronda pasi, akik meg falják a nőket. Önbizalom kérdése az egész... Ha van önbizalmad, lesz bnőd, ha nem, akkor nehezebben. Figy velem is az van, nővérem összes osztálytársa mondja, hogy mennyire helyes vagyok meg ilyenek, közben meg még nem volt bnőm és 15 vok :) ismerek egy elég ronda gyereket, külsőre szinte nem is ad, azt volt neki már vagy 3-4 barátnője, másik ronda gyerek meg, túl sokat foglalkozik magával, de tényleg csúnya, azt neki is márvagy 100bnője volt, és velem egykorú a srác ;) a lényeg, hogy ne gondolkodj rajta, akkor úgyis lesz bnőd ;) Biztos hogy most is tetszel valakinek, csak nem tudod.
2010. aug. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat!
2010. aug. 15. 18:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez normális ha nem Brad Pittnek hívnak. Aztán egyszer szenbe jön valaki akinek mégis tetszel :)
2010. aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!