Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az, ha egy 14 éves lánynak 21 éves barátja van?

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek? -szerintem rohadtul nem.. :D-
2010. okt. 24. 16:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nagyon nem korfüggő :S Bár ebben a korban még sokan furán néznek rájuk.. de azokkal nem kell foglalkozni. Én 16 éves voltam, amikor összejöttem a párommal (akkor ő 24 volt). Ennek már 5 éve és azóta is boldogok vagyunk együtt.
2010. okt. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szerintem sem normális. 10 év múlva esetleg igen.
2010. okt. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

hát... amíg én 14 évesen össze nem jöttem egy 18 évessel (akivel együtt is maradtam), "furcsán" néztem az olyan lányokra akiknek ennyivel idősebb barátjuk van. 14 még kislány, 21 már érett férfi. Szerintem 7 év még akkor is sok, mikor már mindketten felnőttek, nem hogy így...

25N

2010. okt. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

nem.

Nem értem a mai fiatalokat.:D Amikor én 14voltam akkor a fellegekben jártam mert a suli háta mögött a velem egy idős szerelmem megcsókolt..a mai 14évesek meg már dugnak orrba szájba.Pedig nem vagyok idős...de akkor is.

Na mindegy az Ő dolguk.

18/L

2010. okt. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem normális. hülyeség a sok blablabla h a kor nem számít meg ilyenek. egy 14 évesnek még full más az élete mint egy 21 évesnek. mások a célok, a vágyak. és alapból milyen lehet az a 21 éves aki 14 évessel jár?
2010. okt. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy nem. De ha a lány a korához képest érett és jól kijön egy nála jóval idősebb fiúval, akkor egészségére. De ha én a csaj anyja lennék, 100%-ig tiltanám :D


18/L

2010. okt. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Hát normális lenne. de inkább úgymondom furcsa.

Ugyanis nem csinálhatnak olyat mint 1 21/18 éves pár.

Még ha az utcán átlagosnak tűnnek. vhol mégse az. csak megjátszák magukat.

2010. okt. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
szerintem nem nagy cucc végülis ha szeretik egymást kit érdekel a kor...
2010. okt. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
én 21 vagyok a csajom meg 15... na és kit érdekel szeretjük egymást és ez a lényeg
2010. okt. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is az érettségtől függ. Attól még, hogy 14 éves még nem biztos, hogy "kislány", ahogy a 21 éves fiú sem feltétlen egy szexmániás alkoholista. Tudom ritka az ilyen, de nem kizárt. :)
2010. okt. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!