Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az, ha egy 14 éves lánynak 21 éves barátja van?

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek? -szerintem rohadtul nem.. :D-
2010. okt. 24. 16:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, nagyon nem.
2010. okt. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

21 évesen egy fiú minden, csak nem érett férfi :D sajnos tudom, én is 21 éves vagyok és nem hiába nem korombeli a párom...

1. voltam

2010. okt. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
hát úgy gondolom egy 14 éves mind lelkileg mind fizikailag éretlen bárki bármit is mond, ha egy 21éves egy ilyen kislányra bukik hát szóval nem tartom normálisnak, ha már együtt vagytok legalább a szexet hanyagoljátok még úgy 3 évig,ami úgysem jön össze mert egy egészséges 21 éves fiatalembernek szüksége van a szexre, szóval kicsilány, sztem a könyveket a tanulást és a veled egykorú kisfiúkkal foglalkozz még
2010. okt. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
kimaradt hogy a a könyveket meg a tanulást válaszd, a csaj szülei helyében nagyon oda figyelnék és nem engedném a dolgot
2010. okt. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Első: ha tényleg annyi ideje vagytok együtt az példás (asszem te mondtad h sok éve vagytok együtt, csk ekor a korkülömbségnél ritka...)

Utolsó előtti: 1 éve huzatja, szal nincs hanyagolva...


de am tényleg az is érdekes, hogy a két korcsoportnak(!) mások az elvársai, és az is hogy mit akar az élettől...

2010. okt. 25. 19:48
 16/21 A kérdező kommentje:

ja nem rólam volt szó :D csk kíváncsi voltam a véleményetekre, mert a baráti körömben szinte mindenki ellenzi , kíváncsi voltam ti hogy viszonyultok hozzá..


Köszi a válaszokat!

2010. okt. 25. 19:50
 17/21 anonim ***** válasza:

Bízzuk rá mindenkire, hogy mit akar az életről, és ne ítéljük el kor alapján. :)

Gondold el hogy esne, ha találkozol egy csodálatos, szép, okos, érett lánnyal, egymásba szerettek, de ő pl abban a korban van, hogy a "norma" szerint fiatal hozzád. Pusztán emiatt a személyiigazolványba nyomott dátum miatt nem jössz össze vele? Mert ha okos, érett ahogy fentebb írtam, és jól kijöttök akkor a kor az bizony csak egy dátum, és semmit több. :)

2010. okt. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Utolsó, kár hogy nem sokan látják így...

Már szüleimet is elitélték és bizonyos éttermekben stb. nem jelenhettek meg a városunkban a 16év korkülönbség miatt.

Most velem és párommal is hasonló a helyzet...A "barátok" elfordultak...furcsán néznek ránk az utcán...rossz érzés, pedig úgy érzem egy hullámhosszon vagyunk így is.Megértjük egymást.Most vagyok 18 ő pedig 30.

2 éve vagyunk együtt és majdnem egy évig képes volt várni a szexel.:)

Szerintem emberfüggő.

18/L

2010. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét, kedves utolsó. :)
2010. okt. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

korcsoport függő, ha valaki arról beszélsz h szüleim és 16 év korkülömbség, akkor biztos nem 20 éves az anyukád...


-Mellékesen szólva-

2010. okt. 27. 20:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!