Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ay, hogy egz 12 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ay, hogy egz 12 éves lánynak legyen már barátja?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az illetot..imadom azt a fiut!
2010. nov. 14. 08:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatszerzésnek mindenképpen jó.Addig amíg nem azért vagy a barátja,mert "Jaj de jól néz ki" vagy egyéb hülyeségek miatt,addig nem probléma.Ha körülbelül annyi idős mint te,az szuper.Ha sokkal idősebb,az már "Ajjajj!" Nekem speciel már több fogalmam volt a szerelemről 12 évesen mint az átlagnak ezért én már akkor vágytam magam mellé valakit.Nem tudom,hogy te is abban a cipőben jársz-e mint én akkor.Ha nem,akkor valószínüleg még nem tudod mit jelent az igazi szerelem,de mivel nem ismerlek nem állítok ilyeneket,csak az az igazság,hogy a legtöbb hasonló korúank még fogalma sincs arról,hogy mi a szerelem.Ha a fiú nem erőszakoskodik veled és normális, és nem vonja el a figyelmed más fontos dolgokról,addig nem ellenezhető.
2010. nov. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A fiu decemberben lesz 13 eves es nagyon cuki es szeretem is tenyleg...O az elso a szamomra mert meg nem volt baratom



de tenyleg szeretem es koszi a valaszt!

2010. nov. 14. 08:32
 3/3 anonim válasza:

Én is 12 vagyok, 1 hónapja van barátom és szeretem nagyon.

HA még nem mondtad el a szüleidnek, tedd meg nyugodtan, nekem még a nagyszüleim is örültek. :)

Sok boldogságot! :D

2010. nov. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!