Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés
A párommal (21) együtt vagyunk több mint 3 éve.Tavaly márciusban megkérte a kezem (21),igent mondtam.Mondta hogy szeptemberben össze szeretne velem költözni,én mondtam neki hogy én is, de szeretnék egy esküvőt és majd utána.Az esküvőt jövő év májusára gondoltam.Viszont ő még egyáltalán nem akar össze is vesztünk rendesen.Mit tegyek?
2011. febr. 7. 22:38
1 2 3
 21/30 Moszuke ***** válasza:

jó az hallod.. hadd érjen ez még ne akarj házasságot... az egy k*rva komoly döntés.. és köztudott tény:

a nők házasság után hirtelen meghíznak! talán ettől fél a srác:P:DD

najó nem:))


de szerintem az életetek összekötéséhez több idő kell és ami fontos hogy egy fedél alatt töltött évekről legyen szó. szerintem!


és azt is vegyétek számításba hogy a szerelem 2-3évig is eltarthat ami megvakítja az embert.

én ezt tudatosan "figyelembe veszem"... én legalább 3évig rá se gondolok a jegy gyűrűre.. majd ha már a lila köd eloszlott és még mindig le akarom élni az életem a kedvesem mellett MAJD akkor kezdek el gondolkozni a gyűrűn. addig nem.

természetes hogy most szerelme vagyok és akár most ebben a pillanatban összekötném az életem a lánnyal.. de az ész azt diktálja hogy várjam meg a lila füst eloszlását:)

2011. febr. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

ty :D akk gyere hozzám XD [ na most milyen komoly voltam :D]

jaja meghíztok :D arról nem is beszélve hogy előbb utóbb szárnyakat növesztetek és tüzet okádtok :D


19F

2011. febr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem van igazam abban, hogy ez egy elhamarkodott lánykérés volt.
2011. febr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

moszuke :D látszik hogy csíped a lilát :D


AZ RÓZSASZÍN KÖD :D


19F

2011. febr. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Moszuke ***** válasza:

ajj:D nekem lila, a barátnőmnek meg szerintem kék köd:P ezek a kedvenc színek:)


amúgy ja hm.. lehet hogy elhamarkodott gyűrűzés volt..

szerintem ne nagyon boncolgasd a témát:S hagyd egy kicsit ülepedni és ne erőltesd az oltárt.


annyira fontos neked a papírforma szerint összekötni az életed azzal akit szeretsz?az csak egy papír.. és ha váltok? felezitek a vagyont.. stb-stb.. nem jó a házasság ilyen kevés idő után.

apámék évtizedeket éltek le mindenféle házasság nélkül.

jó mondjuk senki se mondaná rájuk, hogy szeretik egymást:DDDDD

2011. febr. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

jaja és nézd mi lett a vége te! :D a jó indok a házasságra és az abortuszra XD


na jó nem :D de szinte könyörgött a hsz ezért a beszólásért :D


19F

2011. febr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Moszuke ***** válasza:

off:

komállak ember:P:D

na megyek dögleni:) csumi

2011. febr. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Itt alapból az egész sántít. Ha már eljegyzett, akkor odáig, meg vissza kellene lennie, hogy végre már elvehessen, már nagyban az esküvőt kéne szervezgetnetek. Ha meg felveti azt a lehetőséget, hogy ameddig eljön az az idő, együtt lakjatok, annak meg neked kellene örülni.

Lehet, hogy sem a házasság, sem az együttélés nem igazán jó ötlet még nálatok.

2011. febr. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

a pasik ált-ban akkor kérik meg a lány kezét, amikor szorosabbra akarják fűzni a kapcsolatot, mert esetleg félnek a lány elvesztésétől.

az esküvőre ugyanez vonatkozik

jelenleg te erőszakoskodsz vele, "nézd, itt vagyok neked!!!"

légy vele kicsit játékos, ne zsaroló!!!!!

és láss csodát :)

2011. febr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2011. febr. 8. 22:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!