Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés
A párommal (21) együtt vagyunk több mint 3 éve.Tavaly márciusban megkérte a kezem (21),igent mondtam.Mondta hogy szeptemberben össze szeretne velem költözni,én mondtam neki hogy én is, de szeretnék egy esküvőt és majd utána.Az esküvőt jövő év májusára gondoltam.Viszont ő még egyáltalán nem akar össze is vesztünk rendesen.Mit tegyek?
2011. febr. 7. 22:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

tavaly kérte meg a kezed és 2 év késleltetés is túl kevés neki ?:D hát ebből se lesz esküvő :D am neked van igazad


19F

2011. febr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Mi a baj azzal, ha eljegyzés előtt akar összeköltözni? Amúgy meg a kérdésedre válaszolva, semelyikőtöknek nincs igaza, mert ha az lenne, akkor már alapból nem nekünk tennéd fel a kérdésed, hanem vele beszélnéd meg.
2011. febr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
elsőnek köszi a másodiknak meg annyit hogy az eljegyzés már tavaly megvolt!
2011. febr. 7. 22:48
 4/30 anonim ***** válasza:

nem eljegyzés előtt :D Tavaly márciusban megkérte a kezem (21),igent mondtam


tudod gyűrű miegymás :D ezt hívják úgy hogy eljegyzés :D

a kérdező házasság előtt nem akar :D

[bár van abba is vmi h ki kell próbálni h 1 tető alatt is ilyen jól el vagytok-e]


19F

2011. febr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Bennem csak egy kérdés fogalmazódott meg: Miért kérte meg a kezed, ha nem akar még esküvőt?
2011. febr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
már éltünk együtt mert májustól szeptemberig Balatonon dolgoztunk és akkor együtt éltünk és nem volt semmi probléma.Sőt idén is úgy LETT VOLNA
2011. febr. 7. 22:52
 7/30 anonim ***** válasza:
Valóban én is a házasságra értettem, bocsánat! :) Viszont, szerintem is érdemes lenne kipróbálni, hogy milyen egy födél alatt élni vele, hiszen sokan mások is így csinálják, és ha 2-3 hónap alatt megbizonyosodsz róla, hogy érdemes lenne, akkor már ő sem ellenkezhet, hiszen összeköltöztetek. :))
2011. febr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a párod indokait,stb,nem tudom megmondani melyikőtöknek van igaza,de miért nem akarsz együtt élni vele pár hónapot esküvő előtt?Még sok minden kiderülhet rólatok,a kapcsolatotokról,ami döntően befolyásolhatja a közös jövőtöket.(Nem okoskodni akartam,de szerintem a párod tart a házasságtól)
2011. febr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
utolsónak: NA EZ AZ!!!! Ez itt a kérdés!
2011. febr. 7. 22:53
 10/30 A kérdező kommentje:
vagyis a 22-49nek!!!
2011. febr. 7. 22:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!