Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy srác ezt mondja, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác ezt mondja, akkor most mire gondoljak?

Figyelt kérdés

Van pár sejtésem de nem akarom magam előre beleélni,ezért kikérem a ti véleményetek..:)



A kiszemeltemmel mindig nagyon jókat beszélgetünk,mindig van téma.:)Elég sok mindenben egyetértünk,van bennük pár közös dolog.


Szó volt erről arról aztán megemlítettem neki:hogy ő végre egy normális,értékes ember,és akár hiszi akár nem én rá felnézek,és ez ritka nálam.:)

Aztán írta erre,hogy "ez nagyon meghatotta:'("

Egy pillanatig csönd lett,és írtam neki,hogy "mondj vlmit :)"

Annyit írt vissza,hogy "hát most nem is tudok. elkapott egy fura érzés :S:)"


Megkérdeztem milyen fura érzés?:O

Azt írta erre,hogy "nem tudom leírni :S " Kérdeztem,hogy rossz érzés?:S Azt mondta:nem igazán:S


Eltelt pár perc megkérdeztem,mit csinálsz,mondta,hogy msn+gondolkodik.

Kérdeztem,hogy min gondolkozik? Azt felelte:"nem tudom"

"kavarognak az érzéseim:S"

"szinte mindenkivel , még veled is :S"


Most akkor mire tippeljek?


Mi a véleményetek?Vagy mit tennétek a helyemben?


2011. febr. 7. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezért hülyeség az msn... Nem tudsz a szemébe nézni, bármit is leolvasni a viselkedéséből. Folytassátok ezt a beszélgetést élőben!
2011. febr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
talán nem msn-en kéne az ilyet megbeszélni..
2011. febr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

bejövős vagy neki xD

Szinte tuti...

2011. febr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Moszuke ***** válasza:

heh de szar.. ez az ürge rosszabb mint én:DD

szerintem komál téged a srác.

2011. febr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Beszélnék vele élőben csak én most itt vagyok a nevelő apámnál mert itt a sulim..
2011. febr. 7. 17:59
 6/10 anonim ***** válasza:
17:57 [első.]-nek igaza van szerintem is inkább élőbe.;)
2011. febr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg nagyon jól elvan veeled, de nem akar többet, pont ezért gondolkozik h mit csináljon, hogy közölje ezt veled.
2011. febr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
akkor hívd fel telefonon.:)
2011. febr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.. =/ De most mire megyek vele ha felhívom?Nem látom a reakcióit..Ha meg igazán okos akk észre se lehet venni a hangján és persze nem fogja tagadni nehogy lebukjon..ha ez van....
2011. febr. 7. 18:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen is sokat érsz vele, ha felhívod. A hangjából is kilehet "olvasni" sok mindent. Főleg, hogy msn-en tud gondolkodni, hogy mit írjon, tudja húzni az időt, de telefonon már nem.
2011. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!