Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ilyen esetben ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ilyen esetben ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
osztálytárs a csaj, nem mellesleg a legjobb lánybarátom. külsőre nem a legszebb, inkább az arca. okos, de nem kocka. nagyon jófej, jó stílusa van, vicces, kedves.hasonlítunk sok dologban. nekem most van egy csajom, megvagyunk de nem szeretem a lányt csak együtt vok vele. ez a másik csajnak - a barátnak - tetszek, sőt szerelmes belém, mondhatjuk. szerintetek mit csináljak? maradjak a mostaninál aki szebb, de nincs meg benne ennyi dolog, vagy jöjjek össze ezzel a csajjal aki szerelmes belém?
2011. febr. 6. 22:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
meg persze hogy van benne szerethető.
2011. febr. 6. 22:21
 12/18 anonim ***** válasza:
Látom, hogy csak fiúk válaszát várod. Remélem nem veszed zokon, hogy írok, de nem muszáj kapcsolatban lenned. Ha egyik sem igazán okés, akkor miért akarsz választani? Dobd a mostanit, ha nem kell és ne újíts a haverodra, azért mert ő szerelmes beléd. Szerintem nem nagyon lenne jövője.
2011. febr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
szoktunk úgymond játszani, mondhatni flörtölni...nem mondanám hogy közömbös...az meg hogy hiányzik.....hát igen. sztem igen
2011. febr. 6. 22:23
 14/18 A kérdező kommentje:
meg szoktam rá gondolni persze. ha van vmi olyan, pl egy zene amit úgy ítélek hogy tetszik neki akk felhívom, mondom neki nézze meg, stb. meg szoktam hívni találkozni, van hogy ketten van hogy hárman egy közös haverral
2011. febr. 6. 22:31
 15/18 anonim ***** válasza:

Nézd, a szép lánnyal van egy langyos kapcsolatod, ami hamar véget érhet, hiszen sok srác hajtana egy szép lányra.

Viszont a másik lány okos, vicces és téged akar. Ő sokkal kevésbé valószínű, hogy elhagyna bárki másért, pláne, ha ennyire nagy közöttetek a harmónia.

A szépséget amúgy is érdemes fenntartásokkal kezelni, a szép csomagolás mögött gyakran van rejtegetnivaló.


Ha pedig esetleg hosszabb távra terveznél, akkor mindenképpen vedd figyelembe, hogy a szépség bizony múlandó.

2011. febr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
hát végülis igazatok van...akk a másodikkal több értelme lenne. majd meglátjuk.
2011. febr. 6. 22:47
 17/18 A kérdező kommentje:
a második csajra is hajtanak azért...két srácot koptatott eddig le miattam
2011. febr. 6. 23:05
 18/18 anonim ***** válasza:
ne gyere össze olyannal, akibe nem vagy szerelmes, akkor sem ha szép, meg kedves esetleg, és ha más csaj szeret téged, attól még nem azt jelenti, hogy te is szerelmes leszel belé, akkor sem ha szép és megértitek egymást.
2011. febr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!