Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ilyen esetben ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ilyen esetben ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
osztálytárs a csaj, nem mellesleg a legjobb lánybarátom. külsőre nem a legszebb, inkább az arca. okos, de nem kocka. nagyon jófej, jó stílusa van, vicces, kedves.hasonlítunk sok dologban. nekem most van egy csajom, megvagyunk de nem szeretem a lányt csak együtt vok vele. ez a másik csajnak - a barátnak - tetszek, sőt szerelmes belém, mondhatjuk. szerintetek mit csináljak? maradjak a mostaninál aki szebb, de nincs meg benne ennyi dolog, vagy jöjjek össze ezzel a csajjal aki szerelmes belém?
2011. febr. 6. 22:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha a mostani lányt nem szereted, akkor gyorsan szakíts vele.

Ha a másikat nem szereted, ne jöjj vele össze.

Ha szereted a másikat és nem hánysz, akkor sok sikert!

2011. febr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szerintem rákellett volna jönnöd már magadtól is,h ogy ezek szerint még sem a külső a legfontosabb.

Ha meg nem is szereted a mostani barátnődet, akkor minek vagy vele? csak a külseje miatt.szép modnhatom.

Szakíts vele, ha nem érzel iránta semmit, és jöjj össze azzal, aki szerelmes beléd és aki neked is tetszik. Szerintem elég egyértelmű, nem?:)

18,L

2011. febr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
most te attól félsz h nem lennél menő h ha egy nem annyira szép lánnyal járnál?
2011. febr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nem hányok, csak nem a legszebb
2011. febr. 6. 22:16
 5/18 anonim ***** válasza:

"nem hányok, csak nem a legszebb"


De van benne szerethető?? És mit érzel iránta?

2011. febr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
szeretem a mostanit is de nem voltam és nem is vagyok szerelmes belé.
2011. febr. 6. 22:18
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha külső alapján döntesz, akkor inkább dobd mindkettőt...

Egyébként osztálytárssal összejönni nem jó dolog, tapasztalatból beszélek... elég kellemetlen, amikor az osztályban mindenki a ti rezdüléseteket figyeli (de főleg a lányok).

2011. febr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
hát a barátom a csaj, nagy on bírom, meg úgy szoktunk viselkedni mintha lenne vmi, de ugye nem járunk...nem tom mit érzek.
2011. febr. 6. 22:19
 9/18 A kérdező kommentje:
hát az meg a másik h oszttárs...mondjuk az még annyira nem zavarna
2011. febr. 6. 22:20
 10/18 anonim ***** válasza:

"elég kellemetlen, amikor az osztályban mindenki a ti rezdüléseteket figyeli (de főleg a lányok)."


Én például sosem néztem, pedig voltak az osztályunkba párok. De nem igazán érdekeltek.:)


Közömbösséget érzel a lány iránt, vagy néha úgy érzed jobb lenne vele egy kapcsolat, szokott neked hiányozni, hányszor gondolsz rá és ha rá gondolsz mit érzel ?

2011. febr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!