Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok esetben miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok esetben miért van az, hogy a szép lányok és fiúk szinglik, a csúnyácskábbak meg foglaltak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 15:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert magas a mércéjük,vagy mert azt várják hogy nekik udvaroljanak a lányok.

Én nekem mindig is jobban tetszettek a rondább pasik.

2011. ápr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval egyet értek. És nekem is a kicsit csúnyább pasik jönnek be, szóval nem az agyongyúrt, babapopsibőrű, anyuci pici fia típusok..:) Ilyen az ízlésem és én sem vagyok valami bombanő.
2011. ápr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem arra gondolok, hogy valaki pl. kigyúrt, vagy sok pénze van, hanem nagyon sok olyan pasit ismerek, akik alapból jóképűek és szép arcúak, jófejek, és még sincsen senkijük.
2011. ápr. 21. 15:16
 4/16 anonim ***** válasza:
Amit előbb írtak azzal nem értek egyet! Csak az "szép" aki agyon van gyúrva??? Ne szórakozzatok már
2011. ápr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

A szép lányok sokszor sokat hisznek magukról, több tucat pasi udvarol nekik nap mint nap, ezért élnek a lehetőséggel, és "válogatnak". Csakhogy hatalmas hibát követnek el: ezek a fiúk nem szerelemből akarnak összejönni velük, hanem azért, mert nagyon szép lányok, akikkel jó felvágni, dicsekedni, jó őket megb*szni, de hosszútávra lehetetlen velük tervezni, hiszen olyan szépek, hogy mindig is lesznek udvarlóik, rajongóik, és ez már zavarhatja a fiút. Éppen ezért, előbb-utóbb a pasi bedobja a törülközőt, vagy egyszerűen elkezdi csalni a csajt, vagy kihasználja, hogy jó nő, jó a teste. A lány nagyot csalódik, bemagyarázza magának, hogy ez véletlen volt, minden 10 esetből 1, de amikor zsinórban ez megy már a 4. srácnál is, akkor elkezdi az 5.,6.,7.,8.,..... srácot visszautasítani, mondván, megkíméli magát egy csúnya csalódástól. A srác szerencsétlen meg megtett mindent az udvarlás során, a csaj meg tojt rá, így ő még 5.-ként beolvas neki egy jó nagyot, hogy mit képzel magáról. Végeredmény: szép külső nem áldás hanem átok!

Fiúknál nem tudom, hogy megy a dolog. Szerintem csak a szép csajokkal állnának szóba.


21/F

2011. ápr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért van, de tényleg igaz...
2011. ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
belegondolva tényleg így van...1esek szerint elég szép vagyok én soha nem állítanám ezt magamról...nincsen sok barátom se mert eddig minden fiú barátom bepróbálkozott és mikor megismertem 1 szimpatikus srácot elijesztette a többi...mintha én lettem volna az oka, hogy tetszem nekik...sajnos az is megtörtént, hogy csak a barátai előtt voltam kedves neki..ezek hatására kialakult bnnem 1 ellenszenves viselkedés a férfiak felé ami megakadályozza, hogy megismerkedjek valakivel...L
2011. ápr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Fiú-lány barátság nincs :D Csak akik megmaradnak ezen a szinten. Amúgy ismerkedj arc nélkül és akkor biztos találsz olyat, aki nem a szépséged miatt udvarol.
2011. ápr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
a szép lányok általában nagyon válogatósak azért, a csúnya lányok kevésbé, ők azért. de hogy a jóképű fiúk miért? talán felmelegedés van... nem tudom
2011. ápr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A jóképű pasik azért mert mivel bejönnek a csajoknak, hülyék lennének leragadni egynél, kihasználják azt amit kaptak a természettől. Szerintem ezért, attól hogy nincs valakinek állandó barátnője kúrópajtása még lehet.
2011. ápr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!