Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok esetben miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok esetben miért van az, hogy a szép lányok és fiúk szinglik, a csúnyácskábbak meg foglaltak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 15:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A nagyon csúnya fiúk sose foglaltak. Én már csak tudom :(
2011. ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

15:21nek teljesen igaza van ;)

Én olyan tipus vagyok,aki csak a fiút felének tetszik:) Karakteres arc,barna haj,barna szem,molett,magas,nagy cici,nagyobb popsi :) sokan "udvaroltak"... én soha nem a külsőre mentem.. sokan amikor kérdeztem,hogy miért akar velem összejönni,ezt mondta: mert olyan szép vagy... nekem nem kellett,mert nem a belsőmet szeretni. a barátom,akivel most együtt vagyok,ő szeret. a belsőmet,a humoromat,az eszemet, a rátermettségemet. és tudom,hogy kívánja a testemet. és ez így jó :) ugyanis,ha a belsőmet szereti,az nem múlik el,de a külsőmmel bármikor bármi történhet.:)

a barátom nem az a tipikus szép fiú :) nekem nagyon bejön,nagyon tetszik:)) vannak szépséghibái,de én éppen azt szeretem :) okos,intelligens.. foglalkozik a lelkével is,nem csak izomra gyúr. és ez azért fontos,mert a tipikus szép fiúk,azok csak gyúrni járnak,de intelligencia,ész meg nulla... na,és. azok a fiúk a hasonló tipusú csajokat nézik meg. tudod,szoli,fodrász... de nekik nem kell,mivel megóvják magukat a csalódástól. a pasiknak így nem lesz csajuk,esetleg olyan akit csak dugogatnak. a lányoknak nem lesz komoly barátjuk. a fiúk egy idő után társra vágynak. egy okos,igazi nőre. de azoknak nem kell az üres fej..:) és azok a lányok addigra már régen foglaltak:) így a szépfiúk egyedül maradnak... a lányok pedig... a sok szolitól,cigitől,elrondulnak,olyanok lesznek mint egy használt felmosórongy, azért nem kell senkinek.. ráadásúl még hülye is... így azoknak a pasiknak sem kell,akiknek nem fontos a külső...

remélem érted,és bocsi,hogy kicsit hosszú lett :)

16L

2011. ápr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hogy miért, hát megmondom, mert önmagamon kell sajnos tapasztalnom. Mindig van 1-2 lány, akivel kavarok, vagy legalábbis megtehetném...de egyik sem hiszi el, hogy nem csak arra kellenének. Képtelen vagyok normális kapcsolatot kialakítani, 1-2 alkalomra jó vagyok, aztán van a "szevasz", mintha az lenne a homlokomra írva, hogy "rosszfiú, aki csak kihasznál"....pedig egyáltalán nem tenném, és sosem tettem még senkivel. De még esélyt sem kapok, hogy bebizonyítsam az ellenkezőjét.

Hát ezért.

2011. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

a jó nők (szép igényes stb...) azok foglaltak

22f

2011. ápr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A mai "jó nők",hát nemtudom...

Én nekem a mai lányok annyira nem tetszenek,mindegyik olyan egyforma.Régen voltak igazán szép csajok!És ami a legszörnyűbb,hogy olyan,de olyan tudatlanok és nagyon gyerekek.Nemcsodálom,hogy a pasiknak nem kell...Mire észhez térnének maguktól már régen nem kellenek senkinek,na erre tartották magukat annyira nagyra??

Kell a francnak a sok sablon luvnya.

2011. ápr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Úristen emberek mindenkinek más a szép!
2016. dec. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!