Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ilyen esetben mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ilyen esetben mit tennétek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy van egy haver barátnőtök aki teljesen okés, mindenben ugyanúgy gondolkodtok, ugyanaz tetszik, ugyanaz érdekel. Nagyon jó barátok vagytok de nem az a fajta mikor egymásnak sírtok. A csajjal lehetne több mivel a lány szerelmes belétek. De ti még a 15 éves korosztályba tartoztok ergó még a nagymellű idióta libák kellenek nektek. Mit tennétek? Megpróbálnátok a csajjal, vagy ejtenétek a dolgot a trendibb csajért?
2011. márc. 24. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ebből nem tudom megállapítani. Másrészt nekem nem jöttek be sosem a "nagymellű idióta libák"...
2011. márc. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sose voltam oda a plázacicákért...
2011. márc. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

magad válaszóltál a kérdésre. A nagymellü idióta libák jönnek be...


Nehéz válaszólni mit tennék, mert rég voltam 15.

De ha most ilyen helyzetbe lennék, és a lány aranyos lenne, szóval nem csúnya, akkor nagy valószinüségel akarnék többet vele mint csak beszélni szórakozni, akármien nagy vagy kicsi cicije lenne.


Ès, én már leráztam egy lányt mert túl nagy mellei voltak, jó nem föleg azért, de nem akartam egy olyan barátnöt, mivel ö az akart lenni, ezért ráztam le.

2011. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!