Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mit tenne egy ilyen, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tenne egy ilyen, vagy egy nagyon hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Többször írtam már ide hasonló jellegű kérdést, de ebben az esetben megváltozott egy-két szemlélet. Én vagyok az a lány aki 20 éves és egy 31 éves kétgyermekes pasival "küzd" aki épp válik.

Most új fejlemények vannak ebben az ügyben, ugyanis beszélgettem a leendő exfeleséggel is. Ő még mindig nem tudja azt hogy mi már 6 hónapja együtt vagyunk illetve hogy most 2 hete szakítottunk a pasival. Most úgy áll a dolog, hogy a pasi azt mondta nekem is és az exfeleségének is hogy még szereti (mármint nekem is azt hogy az exét szereti) de a csaj már hallani se akar róla. Tegnap elvoltam a csajjal meg a 2 kislánnyal farsangi buliban. Nagyon jól éreztem magam a lányokkal és a csajjal is sokat beszélgettünk a "közös" exről. De mivel én még mindig nagyon szeretem a pasit megkérdeztem a csajtól mi lenne ha ráröppennék a pasira. Semmi kifogása nem volt ellene mert neki is alakulóban van valami pasi. És örült, hogy megkérdeztem tőle ezt. De a pasi amikor mondtam neki hogy beszéltem a volt feleséggel róla/róluk kicsit kiakadt.. és nem tudom, hogy elmerjem-e mondani azt hogy zöld utat kaptunk mi ketten..tudom, hogy ez elég szánalmas dolog így,de én rettenetesen szeretem ezt a pasit. Félek is attól, hogy ez miatt örökre elcseszem a dolgot a palival és megfog utálni amit nem nagyon szeretnék :(

Rosszul tettem ezt? Tényleg nyomulásnak fogja érezni?

Mit gondoltok? Butaság volt?


2011. febr. 6. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ennek a pasinak sima szerető voltál és most úgy gondolja hogy könnyedén túllép rajtad is meg a feleségén is és keres egy újabb nőt. szerintem felejtsd el
2011. febr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem szeret téged a pasi, akkor sem ha a nőjét se szereti, de sose hagyná el őket, kényelemből és gyerekek miatt sem, hiába a nő nem akar tőle semmit, a pasi akkor sem fog szeretni
2011. febr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudod a vicc az egészben,hogy holnap mennek válni..és a legnagyobb poén,hogy a volt feleség mondta nekem 2-3 napja,hogy ha tetszik a pasas akkor nyugodtan próbálkozzak be a volt férjénél..de hát a baj, hogy a pasi nem szerelmes belém nem szeret..most már csak felejteni próbálok,de megígértem magamnak és neki is még látjuk egymást..ha nem most pár hónap múlva úgy is megfogjuk egymást keresni..

köszönöm szépen az eddigi válaszokat ! Jól estek !

2011. febr. 9. 21:10
 4/7 anonim válasza:
szerintem mondd meg a pasinak hogy a volt barátnője már nem érdekli őt és hogy szarinted haggya őt mer már elfelejtette..hajcs ráá a fiúraa.
2011. febr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ha házas emberekkel kezdesz, akkorr megérdemled.
2011. febr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el..pont ezt akartam elkerülni. Amikor mi 2en összejöttünk akkor ők már külön éltek 2-3hónapja.. Nem én okoztam a válást én csak miután ők külön mentek kerültem a képbe.. De most már vége belekell törödnöm..én hiába szeretem ha ő nem viszonozza kicsikarni belőle azt hogy szeressen meg értelmetlen.
2011. febr. 10. 23:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó dolgokat sugalnak az ösztöneid. Ha válnak, hát válnak. Az Ő dolguk. De téged sajnállak, hogy viszonzatlan szerelmet kell átélned. Csináld úgy, ahogy tervezted. Hagyj neki időt. Nagy magányában valószínűleg úgyis keresni fog, de ez nem szerelem az ő részéről. Vagy legalábbis nem fog a te ujjadra gyűrűt húzni. Lehet csak pótszer leszel neki és neked kell eldöntened, hogy mit vagy hajlandó elszenvedni. De ki tudja, lehet még ebből egy tartósabb dolog is, feltéve, hogy lelkiekben is letudja zárni az exét és elengedi. Most valószínűleg össze van zavarodva, mert "elvált" ember lesz. Csorba esett a hiúságán. Elhagyták. Talán tényleg az lenne a legjobb, ha időt adsz neki. Márcsak önmaga miatt is. Most erre lenne szüksége és ha valóban szereted akkor megtudod tenni. Egy darabig még valószínűleg úgyis az asszonyt fogja hajtani:(

Kitartást neked!

2011. febr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!