Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Három év után össze kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három év után össze kell költözni a párommal? Mert a csajom nagyon e felé hajt!

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem kell. Semmikor sem "kell". Akkor költözzetek össze, ha mindketten úgy érzitek, hogy kész vagytok rá.
2011. febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
ha nem ot gondolod felesegnek ,akkor szakits vele mert neki ez kesobb jobban faj majd!
2011. febr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:40


ügyes sőt akk ink ne is járj senkivel ha nem akarod elvenni ..


19F

2011. febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

kell? ki kötelez rá?

ha nem akarsz, hát mondd meg neki.

2011. febr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kell! Erre senki nem kényszeríthet, ez a saját döntésed. Ha nem akarod, ennek ellenére mégis engedsz a csajodnak, az valószínűleg többet ártana a kapcsolatnak, mint használna.

Más kérdés az, hogy ha tényleg annyira szerelmes lennél bele, és lehetőséged lenne rá, akkor kapva kapnál az alkalom, ha meg nem lenne rá lehetőséged, akkor meg mindent megtennél, hogy a lehető legtöbb időt töltsd vele és lehetőleg együtt is éljetek.

2011. febr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

19:59

Olyannal tényleg ne járj, akit nem akarsz elvenni, viszont ő hozzád akar menni!

2011. febr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:59!

Nem azt írtam hogy ne járjon senkivel hanem azt hogy feleslegesen ne vegye el mások elől a lehetőségeket!!!

Ülj le a barátnőddel és beszéld át vele a dolgot hogy te nem akarsz együtt élni vele!!!Ez a legtisztességesebb módszer!!!És akkor ő szakít ídővel veled és nem fordítva...

2011. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
én már mondtam neki de ö akarna mert már 3 év után már illik összeköltözni.... Én nagyon ez ellen vagyok mert a szüleim is állandoan veszekedtek !
2011. febr. 6. 21:03
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek össze! Előbb-utóbb ő egy stabil kapcsolatot szeretne majd, méghozzá olyat, amivel együtt jár az együttélés. Te pedig nem az a típus vagy. Ez nem olyan ellentét, amit ki lehetne egyenlíteni.
2011. febr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pedig haladni kellene. Az esküvő után is külön lakásban laknál?
2011. febr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!