Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Több mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Több mint 9-éve vagyunk együtt a párommal, de ő el akar költözni.

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon sokat veszekedtünk a párommal,mert eljárkál kocsmázgatni,nem iszik
2010. dec. 16. 11:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Nincs nője ez biztos mert megesküdött a kislány életére,mer van egy 1-éves kislányunk.Azt mondja neki szüksége van erre nem csak a munka,persze nekem ez nem tetszett és ez miatt minden naposak a vezsekedések nálunk,mert én úgy gonolom hogy egy apának a családja melett van a heje.Vagy rosszul gondolom??Azt mondja ő ezt az egészet megunta és elmegy,nemakar tovább velem lenni,Az a baj hogy én még mindíg szeretem,de ő azt mondja már nem szeret és ezt köszönhetem az állandó veszekedéseimnek.Van ijen hogy enny év után már nem szeret?,Vissza akarom kapni mit csináljak hogy ne menjen el és újra szeressen???Már mindent megpróbáltam,de semmi nem érdekli menni akar.Mindenfélét ígétem de azt mondja úgysem fogok megváltozni,de én ebbe beleőrülök hogy elhagy,már teljesen kivagyok idegileg,sírok állandóan,és ezt a kislányom is látja félek nehogy sérüljön ebben az egészben.Már mondtam hogy agyerek miatt próbáljuk meg de nem és nem.
2010. dec. 16. 11:22
 2/3 anonim válasza:
Engedd el, aztán majd csak rájön h egyedül nem megy semmire. Ha tényleg szeret visszajön, ha meg nem, akkor jobb ha elmegy. Keress olyat, aki megérdemel.
2010. dec. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az is kérdés hogy te mégis hogy érted azt hogy "kocsmázni jár"? Mert ha minden nap este esne haza a kocsmából, azt mondom igazad van. De ha hetente 1x-2x elmegy a haverjaival, teljesen normális dolog. Persze, a családja mellett a helye, de azért karikát nem kéne az orrába rakni...

Nagyon úgy tűnik hogy tényleg sikerült a házisárkány viselkedéseddel elérni hogy kiszeressen belőled. A gyerekkel jönni, hogy miatta próbáljátok újra, szerintem etikátlan dolog. Ha tényleg nem szeret már, akkor jobb is ha elmegy, mint hogy a gyerek egy rossz házasságban nőjjön fel.

Szerintem ne nyaggasd, mert pont ebből lett elege. Ha meggondolja magát, és ad neked még1 esélyt, az mázli, és élj vele. Házasok vagytok, de nem vagytok összenőve, neki is, és neked is jár a kikapcsolódás, az hogy oda menjen ahova akar, a másik nélkül.

2010. dec. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!