Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok faluba költözni! A...

Nem akarok faluba költözni! A párommal ott tartunk hogy össze költözünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig azt ecseteli hogy oda költözök hozzá.. Hogy ott milyen jó lesz stb. Én városban lakok el sem tudnám képzelni az életemet faluba.. Nekem kell a zaj.. Mindig kerültem ezt a témát de most már kénytelen leszek válaszolni rá.. Nagyon félek hogy megfog haragudni rám.. Köszönöm a válaszokat.25N
2011. júl. 26. 19:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Márpedig ez egy olyan dolog, amit a lehető leghamarabb tisztázni kell. Ugyanis ha ilyen alap dologban nem egyeztek - ti. hogy falun vagy városban képzelitek el a jövőtöket -, akkor annak a kapcsolatnak sok értelme nincs. Az sem jó, ha ő szenved a városban, és az sem, ha te a faluban. Egyszerűen nem passzolnak a terveitek, ilyenkor szoktak szétmenni.
2011. júl. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Mondd meg neki őszintén,hogy mit gondolsz erről.Ha szeret,megérti majd.Esetleg kereshetnétek egy lakást a városban és akkor össze tudtok költözni. :)
2011. júl. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
Én se mennék faluba:O Barátom falusi (állítása szerint kisváros:D )bár ő nem menne vissza oda:D de nekem ami nem budapest, az már FALU:D Hát, kényszeríteni nem kényszeríthet téged:)
2011. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Vidéki városba kell költözni. Ami nyugodtabb, mint egy lüktető metropolisz, de pezsgőbb, mint egy tanyabokor.
2011. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Pedig jó hely az! Gyere nyugodtan gyermekem!

Üdv, Babi néni

2011. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ezt mindenképp minél előbb tisztázd vele.

Esetleg a városban is kereshetnétek 1 nyugis helyet, így a "kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad".

2011. júl. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
15%
Ha neked a zaj fontosabb,mint a nyugodt együttlét,akkor nincs értelme a kapcsolatotoknak.
2011. júl. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Keressetek a városban egy kertes házat. Ahol körülöttetek szintén csak azok vannak. És az olyan mintha falun élnétek. :D
2011. júl. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem az hogy nem tudunk megegyezni, de félek hogy reagál rá.
2011. júl. 26. 19:29
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szeretitek egymást, akkor dűlőre fogtok jutni. Nálunk a barátnőm falusi, énmeg városi vagyok. Barátnőm faluban szeretne élni. Nekem pedig minegy. mert bárhol jó, ha vele lehetek. (Falunak sok előnye van. hátránya, viszont csak annyi, hogy messzebb van a várostól. :))
2011. júl. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!