Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok faluba költözni! A...

Nem akarok faluba költözni! A párommal ott tartunk hogy össze költözünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig azt ecseteli hogy oda költözök hozzá.. Hogy ott milyen jó lesz stb. Én városban lakok el sem tudnám képzelni az életemet faluba.. Nekem kell a zaj.. Mindig kerültem ezt a témát de most már kénytelen leszek válaszolni rá.. Nagyon félek hogy megfog haragudni rám.. Köszönöm a válaszokat.25N
2011. júl. 26. 19:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
33%
Tudod te, milyen jó élni egy városközeli kultúrált faluban? Kitünő levegő, jó közbiztonság, kis kertészkedési, kirándulási, gombászási lehetőség, kutya-macska tartás, stb.
2011. júl. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én nem tudnék faluba lakni sok pletyka, meg ez nem nekem való.. 2 hétig voltam nála de nagyon nem tetszett.. sokat utazni hátam mögött össze súgtak..
2011. júl. 26. 19:30
 13/16 anonim ***** válasza:
91%

ne menj falura élni..én megtettem és tönkrement az életem.

Bp.-i vagyok egyébként.és most már nem tudok hová menni Pesten..itt ragadtam.

2011. júl. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
elég komoly dolog, amit érdemes mielőbb megbeszélni, tisztázni.
2011. júl. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én a faluban szinte senkit nem ismerek, senkivel nem járunk össze, de senkivel nem is vagyunk haragban. Köszönünk, ha úgy adódik váltunk egykét szót és ezzel vége. Városba járunk vásárolni /10 km/, szórakozni.Így a lehető legjobb itt élni.
2011. júl. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

nekem is volt egy barátom. ő egy kis falusias városban élt, és mondta, h ő márpedig nem költözik pestre. nekem már megvolt a lakásom. akárhányszor az összeköltözésre gondoltam, összerándult a gyomrom. szakítottunk, bár nem emiatt.


mégis egy kicsit örülök, hiszen ez egy kardinális kérdés, amiben ha nem passzoltok össze, és az egyik enged a másiknak, akkor később rosszul fogja magát érezni.


a mostani párom Bp-i, akárcsak én, sosem fordult meg a fejünkben, hogy elköltözzünk innen. már 2 éve együtt élünk, imádjuk a lakásunkat :)

2011. júl. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!