Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem ezt a lányt. Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem ezt a lányt. Most akkor mit akar? Akar valamit egyáltalán?

Figyelt kérdés

Ad arra jeleket, hogy bejövök neki. pl: mindig mélyen belenéz a szemembe, elmond személyes dolgokat is nekem, sokat mosolyog rám, szeret velem beszélgetni stb. Ma is sokat beszélgettünk. Osztálytársam a csaj. De van egy nyitott kapcsolata most vagy nem tudom minek nevezzem, nem szereti a srácot scak úgy vannak. És most elment messze dolgozni a srác. És mesélt ma a srácról is. Akkor most scak barátként tekint rám, vagy szóbajöhetek neki, mint pasi? az a baj, hogy én már belezúgtam:(



17/F


2011. febr. 5. 16:22
 1/3 A kérdező kommentje:
ja, azt kihagytam, hogy órákon sokat néz engem. ÉS ha kettesben beszélgetünk, akkor nagyon jól elvagyunk, de ha odajön egy másik lány, akkor meg néha mintha én ott se lennék úgy viselkedik:S
2011. febr. 5. 16:25
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Bocs, de nem tudom, hogy akar vagy sem. Ezt neked kell tudni.
2011. febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Izééékeh11 ***** válasza:
56%
kérdezd meg tőlle hogy jó pasi vagy e szerinte és ha azt mondja hogy hááátt...nem is tudom... akkor biztos nem jössz be neki,de ha rávája hogy igen akkor sztem tetszel ;) hajráá
2011. febr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!