Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem a lányt. A metakommu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a lányt. A metakommunikációja szerint tetszik neki a srác, de a szavai nem azt mondják. Tagad vagy igazat mond?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy lány, 24 éves, van egy srác 27 éves, a lánynak 2 kapcsolata volt eddig. Most azt mondja a sráctól nem akar semmit, csak a barátja lenni, de a mozdulatai, a mosolya, a szeme csillogása nem ezt takarja. Amikor csak tud bújik a sráchoz, szemébe néz figyel rá mikor beszél. Ha nincs vele mindenkinek róla beszél, érdeklődik utána a közös barátoktól, mindent tudni akar róla. Már nem értem a helyzetet. Sok mindent tapasztaltam életem során, jó tanácsokat tudok adni párkapcsolat terén, de ezt már végképp nem értem.
2010. máj. 5. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem is volt így:

szerelmes volt belém a srác, aki engem totál hidegen hagyott, de zavart, ha más csajjal van, direkte féltékennyé tettem a csajokat, érdekelt, hogy mi van vele (hogy tudjam pl ráér e ugrani nekem, ha akarom)és tetszett az egomnak, hogy oda-meg vissza van értem

ez egyfajta kisajátítási érzés szerelem nélkül

2010. máj. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem tagad!
2010. máj. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves első, ne neked legyen igazad, de ha mégis, akkor én felpofozom a lányt. Nekem nagyon jó barátom a srác megélt már ezt azt és most szerelmes, ha összetörik, én összetöröm a lányt. Ne vedd sértésnek.
2010. máj. 5. 12:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok félreérthető lány van. Vannak, akiknek a barátságba simán belefér az, hogy hozzábújjon, mintha együtt lennének. Én is ráfáztam ilyenre. Akkor volt egy kis rózsaszín köd is a szemem előtt és az előbb írt bújásokat, a mosolyt, a figyelmet félreértettem. Tisztáztuk, tartottunk egy kis pihenőt. Most, hogy újra találkozunk, pontosan látom azokat a helyzeteket megismétlődni, amiket akkor félreértettem. Most már nem értem félre és elkönyveltem, hogy a lányok a barátság megélését tekintve nem egyformák.

A srác egy-két alkalommal még kérdezzen rá, hogy mi a szitu és ha nem kap konkrét választ (vagy épp nemleges választ kap), akkor hanyagolja a lányt, mert csak jobban belebolondul.

2010. máj. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!